Gretos pažintis su #Anykštėnais

40 publikacijų „Nykščiai.lt“ portale nuo pat vasaros pabaigos. Viskas prasidėjo nuo – „Stipriosios partijos kelia nevietinius“.
Rugpjūčio antrosios publikacijoje rašėme apie tai, kad socialdemokratų, valstiečių ir tvarkiečių kandidatai artėjančiuose Seimo rinkimuose – visiškai anykštėnams nepažįstami asmenys. Tą kartą Seimo narė apibudinta kaip pakankamai sėkminga, nes yra grynakraujė panevėžietė.
Kito „Nykščių“ dėmesio parlamentarė susilaukė tik po beveik dvejų mėnesių, kai neatvyko į debatus Svėdasuose. #Nebuvokąagituoti
Nuo tada per savaitę apie kandidatę – net trys rašiniai, kol prisibeldėme #Beldėįbeveik3000durų
Rugsėjo 28 d.: “Aš ir praėjusį savaitgalį buvau Anykščių miesto šventėje, o kartu su vietos politikais ir partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu vasarą kraštą apėjome pėsčiomis. Savo namų duris mums atvėrė beveik tūkstantis gyventojų. Būtent jiems ir pristačiau savo viziją. Kalbėdavomės apie tai, kad Anykščiai labai apleistas kraštas. Èia iki dabartinės kadencijos valdančiųjų labai trūko šeimininkiško požiūrio. Pažiūrėkit, Panevėžio ir Anykščių rajonų kaimus skiria vos keli kilometrai, o kitokie jie kaip diena ir naktis. Anykštėnai nebeturi mokyklų, ambulatorijų ir t.t., o panevėžiečiai visa tai išsaugojo”; “Juk žmogui viso to reikia. Ir nesvarbu, kad kaimai ir miesteliai ištuštėjo. Juk negali gyvenvietė likti be felčerio ir panašiai kaip yra Anykščių krašte. Anykštėnai labai šilti žmonės, daug maloniau bendrauja nei didmiesčių gyventojai. Būčiau labai laiminga juos atstovaudama. Nors man truputį virš 30, tačiau esu labai jaunatviška, energinga. Trejus metus užsiėmiau savanoryste Naisių vasaros projektuose ir panašiai. Tačiau kaip žmonės nuspręs, taip ir bus”.
Nemažo skaitytojų dėmesio sulaukė ir viena diena anksčiau pasirodžiusi publikacija – #KassiejaG.KildišienęirR.Karbauskį?
„Þmonių yra įvairių – pavydžių, piktų ir taip toliau. Vienas iš tokių – neaišku kaip praturtėjęs Mantas Leliukas ir jį ginantis Gema Umbrasienė. Tai jie stengiasi šmeižti.  Beje, pats M. Leliukas įkyriai rodė man dėmesį ir siūlė draugystę, tačiau nieko jam neišėjo, todėl ir keršija“.
Tada sąlyginė ramybė iki A. Tapino pasidalintu straipsniu #MūsiškėG.Kildišienė-ištiesųTetaGreta
Publikacijoje viskas stoja į savo vietas: „Dar 2014 metų liepą ponia Kildišienė dirbo AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ personalo administratore ir labai sunkiai tvarkėsi su savo pareigomis. Neapsikentusi vadovybė atliko tarnybinį patikrinimą. Jo metu buvo nustatytos šios Gretos Kildišienės klaidos ir pažeidimai – neužregistruotos asmens kortelės, neatlikti įrašai apie sutarčių pakeitimus ir jos neteisingai registruojamos, nesurašyti aktai, nevykdoma apskaita, nevestos korespondencijos ataskaitos, nesuregistruoti personalo dokumentai, o tie, kurie suregistruoti, susegti ne į tas bylas, neteisingai apskaičiuotos kompensacijos už atostogas ir dar daugiau“.
#melas dėl išsilavinimo 1300 litų vagystė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.