Greitosios pagalbos automobilyje mirė žmogus

Policija informuoja apie žmogaus mirtį.

Rugpjūčio 11-ąją, apie 11.13 valandą, Anykščiuose, Ramybės gatvėje, greitosios pagalbos automobilyje mirė 1964 metais  gimęs vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

19 komentarų

 1. Mirtis buvo galingesnė…

 2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Tik 56 metai… Gyvent ir gyvent! Tačiau tai ir labai infarktinis amžius, kuriame net trombai mėgsta atitrūkti ir nekeliauti…

 3. Vat prie ko privede korona zmones jauni dar krenta kaip lapai nu infarktu.Zmones pas gydytojus negali prisiregistruoti.Dasigyvenom.

 4. O toje greitojoje jį aptarnavo kas? Gydytojas, slaugytoja, felčeris, ekstrasensas…? Ką jam darė? Gaivino, vaistus leido, širdį masažavo…? Kas prie jo sėdėjo ir kokią pagalbą teikė? Pats įlipo ar jau ant neštuvų be sąmonės įkėlė?

 5. nori greiciau i anapili vaziuokit gyditis i anyksciu ligonine is kurios tiesus kelias i anapili as per 3 metus palaidojau pacius brangiausius zmones

  • Tai po pirmo jau reikėjo kitur gydytis

  • Pamačiau kad čia negydo o nugydo tai pakeičiau pspc į kito rajono tai labai patenkinta gydymu…. Geriau sumokėsiu kelis eurus kelionei nei anykščių pspc busiu

  • Mano akyse nukrito du žmonės kol atvažiavo greitoji ir suteikė pagalba.
   Kol atvažiavo greitoji ir aiškinosi kas nutiko žmogus ir numirė. Geriau mažiau aiskintusi mirties priežastį ir iškarto reaguotų.

 6. Nežiniuk – jį dar darbovietėje gaivinti pradėjo.

 7. Prisidengus korona ardama ir taip neprieinamas gydimas

 8. LEONAS ALESIONKA

  Jei žmogų jau darbovietėje pradėjo gaivinti, jei gaivinimą tęsė automobilyje ir vežė į reanimaciją, bet ligonis vis vien mirė, reiškia pagalba suteikta kokia tik tuo metu ir toje vietoje galėta. Joks virusas, jokia tvarka ar netvarka gydymo įstaigose įtakos šiuo atveju neturėjo. Nei medikų kaltės, nei kokio nors aplaidumo čia neįžvelgiu.
  Visais atvejais, kai mirštama tokio dar jauno, tarp 50 – 60 metų amžiaus, man kaip gydytojui visada svarbu, ar žmogus lankydavosi pas savo šeimos gydytoją (bent jau profilaktiškai), ar buvo jam tirta širdis, kraujagyslės, ar atliekami kraujo tyrimai, ar atliekama EKG bei kiti širdies tyrimai, ar buvo nustatytas kraujospūdis, ar tirtas dėl cukraligės, ar atlikti prostatos tyrimai? Tokios staigios ir netikėtos mirtys dažnai atsitinka žmonėms, kurie laiko save sveikais, pas gydytojus neina, sveikatai bei sveikam gyvenimo būdui dėmesio neskiria. Ir krenta kaip žaibo pakirsti ąžuolai …
  Mirties priežastį nustatys skrodimo metu patologoanatomai. Spėlioti kaip ir nuo ko mirė nerimta. Gal širdis sustojo, gal aorta trūko, gal trombas kraujagyslėje atitrūko ir nukeliavo…
  Tik 56 metai. Dar net ne pensija. Rodos gyvenk žmogau ir džiaukis. O tavęs jau nebėra… Nueikite visi pas savo gydytoją, pasitarkite, išsitirkite, jei reikės – net gyvenimo būdą, įpročius keiskite ir prisitaikykite. Viskas įmanoma kai reikia, kai gyventi norisi!

  • Leonai – yra kitas klausimas -per kiek laiko greitoji turi nuvažiuoti 10 km. Šiuo atveju tai truko apie 20 min. nuo skambučio į BPC. Esant skubiam reikalui – tai labai svarbios minutės. Gal jos žmogaus ir nebūtų išgelbėjusios, bet ar nėra čia problemos su (ne, ne su greitąja pagalba) su informacijos perdavimo laiku iš BPC iki gelbėjimo tarnybų? Kitas klausimas jau PSPC. Ar budinti medikė turi viena bėgti iki nukentėjusio? Vairuotojas tuo metu stovi lauke,. Ar defibliatoriaus paimti iš mašinos turi bėgti pašalinis įmonės darbuotojas? Vairuotojas tuo metu stovi prie mašinos ir tik po to palengva išlankto vežimėlį. Gal vėl tos minutės?

   • Pritariu. Kartais tos kelios minutės – yra labai lemtingos.
    Ponas Leonas išvardino kas turi būt ištirta. Turi būti. Va čia ir sustokime.

   • Negaliu šiuo konkrečiu atveju Jums pasakyti, per kiek minučių reikėjo atvykti greitajai, kad žmogus būtų šiandieną gyvas. Nežinau ir per kiek minučių atvyko. Iš jūsų aprašymo aiškėja, kad atvyko ne reanimobilis ir ne reanimacinė brigada. Suteiktos pagalbos kokybė, kaip ir diagnozė, bus nustatyta atliekamo tyrimo metu. Tik tada viskas ir paaiškės.
    Prašau prisiminkime kaip mirė gyd. Eimuntas Skačkauskas? Kaimyno, vežusio jį į ligoninę automobilyje. (greitosios jis pats nekvietė). Nespėjo nuvežti. Staiga gyvybė užgeso ir… viskas. O atsimenate, kaip mirė gyd. Vaida Klimkevičienė? Automobilyje vairuojamame vyro, patyrusio gydytojo, vežama į Kauną. Kokios minutės čia neišgelbėjo? Pavyzdžių galėčiau ir daugiau papasakoti. Staigi mirtis – visada yra skaudu ir neaišku. Tokių nelauktų mirčių būna ne viena ir ne dvi. Medikai prieš jas dažnai būna bejėgiai. Juk žinote, kad Anykščių rajone vos ne kas savaitę randami taip mirusieji. Kas kieme, kas gatvėje, kas kambaryje parkritę.

 9. SVARBU ŽINOTI !

  ŽMOGAU, NEI VIENAS GYDYTOJAS UŽ TAVE TAVO LIGŲ NEPERSIRGS, TAVO GYVENIMO NENUGYVENS!

 10. Anyksciu gydytojų zemes lygis.pripazistu tik klimkeviciu.jurkena.Macijauska.ir dar keletas.zinoma JIE ne stebukladario bet ir neturi žalio supratimo.ir nesimaudo.nuvaziavau i vilnių tai liepė jų vaistus mesti į šiukšlių dėžę.ir dabar geriu vieną tabletę o ne sauja.

 11. o taip ką sakysite ,jeigu žmogus žinomas gydytojams irjo sveikata, pablogėjus sveikatai 10val. vakaro paguldo į ligoninę, žmogus sako nieko neskauda bet truksta oro, nepadaro net kardijogramos ir jokio tyrimo nedaro ,o suleiddžia plečiančių ir gyditojas budintis nueina miegoti. Vėl po kik laiko pasidaro dar blogiau negu prieš tai buvo .ir po poros val. žmogus miršta.
  Po mirties paaiškėjo kad buvo širdies pertvaros uždegimas. IR DINGSTA-KORTELĖ. Manau supratote ką reiškia?

  p

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.