Grąžinamas privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas uždarose viešose vietose

Ministrų kabinetas trečiadienio Vyriausybės pasitarimo metu nusprendė grąžinti privalomą apsauginių veido kaukių dėvėjimą viešose uždarose vietose, šie pokyčiai įsigalios nuo rugpjūčio 1 dienos, šeštadienio. Šią priemonę ministrų kabinetui pasiūlė pirmadienį susirinkęs COVID-19 valdymo komitetas. Kaukes bus privalu dėvėti viešajame transporte, uždarose prekybos vietose, prekybos centruose ir paslaugų teikimo vietose. Jau nuo trečiadienio iki šeštadienio apsaugines kaukes rekomenduojama dėvėti, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.

Vyriausybės pasitarimo metu buvo apsispręsta mažinti gyventojams suteikiamų nuotolinių sveikatos paslaugų kiekį ir daugiau paslaugų teikti įprasta tvarka. Nuotolinės paslaugos buvo teikiamos karantino metu.

9 komentarai

  1. pasli jus nahuj su savo kaukem debilizmas kaskoks

  2. Tiesiai į kaktą:

    Vienas sergantis žmogus, vaikštantis be apsauginės kaukės palei prekybos kioskus ir dalyvaujantis koncertuose tarp žiūrovų, spaudžiantis pažįstamiems rankas, liečiantis prekes ir kitaip kontaktuodamas gali užkrėsti virusu dešimtis ir net šimtus su juo kontaktavusių asmenų. Tie asmenys savo ruožtu su kitais bendraudami ligą taip pat išplatins. Pirmieji ir vėl nukentės gydytojai, kaip jau buvo ir Ukmergėje ir kitur. Kitaip sakant, užkliūsime už varčios ir vėl viskas iš pradžios. Tai pavojinga. Pasaulyje nuo šio viruso jau numirė dvi Lietuvos, o liga tebeplinta. Vaistai dar nėra 100% efektingi, vakcinos tik bandomos. Todėl ir reikia pasisaugoti, atsipalaiduoti negalima. Antroji banga ateina. Kodėl numirti turėtumei tu ?

  3. Tai sekmadienį bažnyčioje reikės melstis su antsnukiu,nes tai vieta kur teikiamos paslaugos ir už tai reikia susimokėti,kaip ir už duoną parduotuvėje.

  4. labai teisingai perdaug atsipalaidave zmones kol neivyko -baisiausia atstumu nesilaikom kostim ciaudo parduotuvese turguje

  5. Teisingai, kad reikės devėti kaukes. Bet daugelis kaukes dėvi neteisingai, ant kaklo vaikšto pasikabinę ar rankose nešioja, kai kam ant klyno kaukė nusmukusi. Juokas tik ima iš tokio devėjimo, tokios apsaugos. Arba vienkartines kaukes daugelis nešioja dešimtis ir šimtus kartų. Dar reikia prekybos centruose drausti pirkėjams nešvariom rankom maigyti daržoves, obuolius, bulkutes, sūrius, dešras ir kitus gaminius. Eina visi snarglėti, nešvariais pirštais čiupinėja, maigo, mėto prekes ir nieko neperka.

  6. Debilyzmas!!!!!😈Kitaip nepavadinsi,tai mano teisiu pazeidymas,kas as suo kad su antsnukiu vaiksciociau.Zmones atsipeikekit,nera jokios cia koronos.!Tikit viskuo kaip vaikai,neturit savo nuomones.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.