Graudi šuns istorija: nežinomybė, vienatvė ir namų paieška

Žvirbliukas ir jo tyli malda apie tai, kaip jis nori matyti pasaulį (savo akimis) ir pažinti jame gyvenančius nuostabius žmones. Žvirbliuko istorija yra panaši, kaip ir visų kitų išmestų ir niekam nereikalingų likimo draugų , jis bastėsi su kitu šunimi po apylinkes, ieškodami sau maisto, kol nepriklydo į sodybą pas žmones, kurie juos laikinai priglaudė, jais rūpinosi, tačiau visam laikui pasilikti negalėjo.

Žvirbliukui draugas buvo būtinas, nes kasdien vis blogiau matančios akys netrukus galėjo  visa apakti, o, turėdamas savo vedlį ir nuostabų draugą, sekė jį kaip vienintelį gelbėtoją nuo vienišos, alkanos mirties. Taip jau nutiko, kad juos abu likimas atvedė į Klaipėdos Nuaro prieglaudą, kur Žvirbliukas baisiai sustresavo ir nelindo iš būdos, o jo draugas demonstravo pyktį ir agresiją.

Tačiau, emocijoms nuslūgus ir apsipratus naujoje aplinkoje, Žvirbliukas džiugiai išreiškė norą bendrauti ir visaip kaip bandė demonstruoti savo gerumą ir meilumą. Tada ir kilo įtarimas, kad pakankamai jaunas šuo, norintis žaisti, bendrauti, turi akis, kurios padengtos kažkokiu valkčio sluoksniu.

Nedelsiant Žvirbliukas buvo nugabentas į kliniką, kur jam buvo apžiūrėtos akys, paskirtas gydymas ir vaistai.

Prognozės nėra pesimistinės, gali būti, kad jam padės vaistai, tačiau gydymo palaikymui juos reikės vartoti nuolatos.

Šiandien Žvirbliukui tenka glaustis ir gydytis prieglaudoje, nors taip norėtųsi, kad šis nuostabus šunelis surastų bent laikiną globą, kur jam būtų sudarytos namų sąlygos sveikti ir pažinti geresnį pasaulį. Žvirbliukas nenustoja tikėti, kad jo akis ir vėl matys šviesiau ir ryškiau (dabar jis nėra aklas), o gilias širdies žaizdas užglaistys meilė ir rūpestis, todėl labai prašome, visų tų, kurie neliko abejingi Žvirbliuko istorijai, prisidėti prie jo gydymo arba pagalbos suteikdami jam namučius (ar bent laikiną globą)Ir tūkstantis AČIŪ nuo Žvirbliuko visiems, kurie padės ir neliks abejingi..

VŠĮ Nuaro Fondas Į.k. 304151159
SEB bankas LT94 7044 0600 0806 9194
http://bit.ly/paramanuarui
www.contribee.com/nuarofondas
www.nuaras.lt
Priglauskite Kalnuvėnai, Kaukėnų g.8868736888(10-17val)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.