Grįžti iš Kavarsko į Anykščius darosi keblu?

Į "Nykščiai.lt" kreipėsi anykštėnė, kuriai pastaruoju metu grįžimas po darbo į Anykščius tapo sudėtingas. Taip anksčiau nebuvo.
Po 17 valandos, nesulaukiant atvykstančio autobuso, žmonės nerimauja ir ima skambinti į autobusų stotį, kur, telefonu atsiliepusi, moteris liepia kantriai laukti stotelėje. Keleiviai autobuso nurodytu grafiku laukia ir pusvalandį, bet, deja, jis neatvyksta, o tai jau tampa tendencija.
Keleivė liko pasipiktinusi ir "Autoveldos" atstovės negeranorišku ir nemandagiu elgesiu, mat žmonėms nebuvo suteikta papildomos informacijos apie autobusų laiko maršrutus. Įmonės direktorius Vladislavas Preidys "Nykščiai.lt" informavo, kad nusiskundimų dispečerės elgesiu neturėjo, o autobusų maršrutų grafikai yra nepasikeitę ir tik vasaros laikotarpiu nebevyksta mokyklinis autobusas. Dar jis mano, kad vairuotojai be reikalo pripratino keleivius įlipti ir išlipti ne stotelėse, todėl gali būti, kad norimoje vietoje keleiviai nesulauks sustojančio autobuso.
Iš Kavarsko po darbo grįžtantys keleiviai nori tik vieno, kad autobusų važiavimo grafiko būtų paisoma, o įmonės atstovai būtų pakantesni ir mandagesni.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.