GRAFFITI DIRBTUVĖS su Mariumi Skrupskiu

Rugsėjo 30 dieną, penktadienį, Angelų muziejaus-Sakralinio meno centro kiemelyje vyks GRAFFITI DIRBTUVĖS, kurias ves MARIUS SKRUPSKIS.

Šių dirbtuvių metu susipažinsime su GRAFFITI MENO rūšimi ir trafaretų bei dažų pagalba susikursime savo kūrinį.

Dalyvavimas NEMOKAMAS, kviečiame atsinešti drobių, medvilninių maišelių, marškinėlių ar kitokių drabužių, kuriuos galėsite papuošti dirbtuvių metu sukurtais kūriniais!

MARIUS SKRUPSKIS – profesionalus dailininkas, VDA vizualiojo dizaino absolventas, su įvairiomis piešimo ir dažymo technikomis dirbantis jau daugiau nei 15 metų.Graffiti meistras nuolat ieško naujų technikų ir galimybės pažvelgti į esamus objektus ar idėjas nauju kampu. Kiekvienas piešinys, anot menininko, su sava istorija.

Marius savo kūrybos nėra suvaržęs jokiais rėmais – vadina ją daugialype terpe ir mėgsta eksperimentuoti, naudoja mišrią techniką: aerozolį, tapybą, aerografiją. Užsiima grafiniu objektų, interjerų ir eksterjerų dekoravimu, piešia ant įvairių paviršių ir medžiagų, kuria 3D iliuzijas – piešinius, graffiti. Veda kūrybines dirbtuves jaunimui, organizuoja gatvės meno festivalį „WeArt“. Nuo 2012 m. dirba kaip laisvai samdomas dailininkas, sienų tapytojas ir grafikos dizaineris.

Mariaus rankomis pilkos sienos atgyja neįtikėtinais vaizduotės kūriniais visoje Lietuvoje. Piešinys ant sienos menininkui atrodo prasmingesnis, vertingesnis. Jis paliečia ne vieną žmogų, nekaba sandariai uždarytas retai lankomame kambaryje.

Vienas komentaras

  1. Nejau ir neisiu nes slamstas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.