Globėjai rinkosi į Adventinę vakaronę

Ketvirtadienio vakarą Menų inkubatoriuje Anykščių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro  Globos centro darbuotojai pirmą kartą sukvietė globėjus į Adventinę vakaronę.  Centro direktoriaus pavaduotoja Inga Lackuvienė sveikino globėjus, kurių tą vakarą susirinko per 30.

„Pasaulis bus šviesesnis, jei žydėsime gerumu. Jūs, globėjai, žydite gerumo žiedais, nes atiduodate savo širdies meilę ir šilumą globojantiems vaikučiams. Dėkojame jums už kantrybę ir atsidavimą kilniam tikslui“, – kalbėjo I. Lackuvienė, linkėdama  globėjams gerų emocijų, ištvermės ir sveikatos.

Vakaronės metu koncertavo Muzikos mokyklos  smuikininkų ansamblis (mokyt. Lina Pipirienė), dainavo Kultūros centro mergaičių vokalinio dainavimo grupė „Nenuoramos“ (vad. Jurgita Baldauskienė).

Po koncerto Globos centro darbuotojos pakvietė globėjus neformaliam pokalbiui. Susėdę prie stalo globėjai dalinosi patirtimi, kalbėjo apie gerus dalykus,  kartu sprendė iškylančias problemas, kurių be abejo pasitaiko. Centro direktoriaus pavaduotoja globėjų teiravosi, iš kur kilo mintis tapti globėju, ar nesigaili juo tapę. Nė vienas iš globėjų nepasakė, kad gailisi. Jie tikino, jog jaučia vykdantys prasmingą veiklą.  Keli globėjai sakė kartais patiriantys neigiamą aplinkinių požiūrį, neva viskas daroma iš finansinio išskaičiavimo.  Globėjai dėkojo centro darbuotojoms už tai, kad ši įstaiga nėra kontroliuojanti, o teikianti visokeriopą pagalbą.

Dalina RUPINSKIENĖ

8 komentarai

  1. Verslininkai iš vaikų biznį daro?žiaurų?

  2. tai cia,tiek naslaliu

  3. Kodel bedarbiams suteikiama teise globoti vaikus?Is kokiu pinigu prasimaitina visa seima,jei abu globejai nedirba?

  4. Kokia pagieža iš komentatorių, -kokioj aplinkoj gyvenam, baisu. Gal jūsų ir numesti vaikai…visko galima iš tokių tikėtis

  5. Norit ,kad jus liaupsintu?tai turit įrodyti darbais.o visuomene nesupuvusi,ji kalba ką mato.

    • Nereikia jokių liaupsių, tikrai. O pyktį ir nesveiką pavydą pasilikite sau. Burbekliai, ar nors vienas esate globojęs kraujo ryšiu nesusietą vaiką? Ar bent suvokiate, kad kai kurie vaikai neturi ir net neturi galimybės gauti įvaikinimui reikiamo statuso. Yra pasmerkti augti valdiškuose namuose. Lenkiu galvą prieš kiekvieną globėją, kuris atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir širdį vaikui. Svetimų vaikų nebūna .
      O jei kažkam tai atrodo “pelningas verslas”, linkiu tapti globėjais. Tik kažin ar atitinkamos tarnybos jums tokią privilegija leis pasinaudoti, kai toks požiūris. Ir apsaugok Dieve vaikus, kad tokie netaptų globėjais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.