Gerumo niekada nebus per daug

Prieš pat Naujuosius metus internetiniuose portaluose buvo patalpinta informacija apie tai, kad nelaimė nutiko gausiai Tatjanos ir Konstantino Deriuginų šeimai, gyvenančiai Ignalinos rajone, Driškūnuose, – Kalėdų naktį, iš gruodžio 25-osios į 26-ąją, sudegė šeimos namai.  Be namų liko net 13 šeimos vaikų.

Valstybės vaiko teisų apsaugos ir įvaikinimo tarnybos  facebook  paskyroje patalpinta tokio turinio informaciją.

„Tautybė, rasė, tikėjimas neturi jokios įtakos – nelaimės nesirenka. Ypatingai skaudu žinoti, kad be namų liko net 13 vaikų. Mes, Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai, surinkome lėšų šiai šeimai. Tikimės, kad tai bus bent mažytis indėlis, kad greičiau būtų atstatyti namai, o vaikai galėtų ir vėl susėsti prie bendro šeimos stalo“, – sako Utenos apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė.

„Nykščiai“ teiravosi Utenos apskrities VTAS Anykščių rajone vyriausiosios specialistės Astos Palaimienės, ar anykštėnus taip pat palietė ignaliniečių šeimos nelaimė?

„Bėdos ir nelaimės ateina netikėtai. Ypač baisu, kai šeimos būstą suniokoja gaisras. Mes, keturi darbuotojai anykštėnai, dirbantys Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje taip pat prisidėjome piniginėmis lėšomis, kad bent kiek palengvintume nukentėjusios nuo gaisro šeimos padėtį“, – „Nykščiams“ sakė A. Palaimienė.

Nuotrauka iš interneto.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Prisidejau piningeliais ir aš. Daiktu sake nebereikia, bo nebeturi kur deti. Ziauri nelaima, baisiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.