Geros žinios

Anykščių rajono savivaldybė praneša, kad  balandžio 22 dienai pasveiko 3 asmenys iš 4-ių susirgusių COVID-19 Anykščių rajone.

 

Savivaldybės teigimu, iki šios dienos Anykščių rajone ištirti 299, o stebimi 47 asmenys asmenys.

 

9 Komentarai

 1. Penktas atvejis labai negeroje vietoveje

 2. Ramūnus Meškauckus

  siaubas

 3. Baisu senukams ir mums visiems,kad jau troškunuose ši baisi liga,o dar karantina velnina,ar netaps padetis visiškai nebevaldoma.

 4. zvidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Siaubas .jau siandien anyksciuos pasirode Ramanauskas Robertas kuris buvo troskunuose.matyt neistyrtas ir gali sirgti irgi virusu.miega laiptinese.maksimon eina.cia tai bus.zmones netylekit be bus blogai.

 5. O cia tai geras,kas mato Ramanauska,reikia ji perduoti medikams,informuoti anykšciu sveikatos apsaugos atstove,gerai jei sveikas,o jei jau uzsikretes,-išplatins visur.Kai nesisaugo ligoniniu darbuotojos,taip ir kencia ligoniai.

 6. Pabudote ir kelkitės, Redaktoriau.

 7. Nera jokio viruso zmones, manipuliuoja jumis kaip marionetem.

 8. Per metus lietuvos keliuose zusta apie 170-200 IVAIRAUS amziaus zmoniu plus tukstanciai suzeistu, tai jeigu valstybe pultu mazinti greiti iki 10km per val.tada tie zmones irgi liktu gyvi…tas pats su alkoholiu ir tt. Teisybe yra ta, kad visam pasaulyje politikai yra pataikunai ir jie niekada nesiryztu prisimti atsakomybes . Po metu bus idomu palyginti bendrus mirtinumo skaicius kiek cia ta korona is tikruju gyvybiu nusinese ir tada suprasime ar tas buvo verta daryti kai prasides bedarbyste su visom pasekmem.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.