Genys – prieš renovaciją (video)

Kurioziškai vyksta renovacija Anykščių J. Biliūno gatvės 30 name. Atsirado nepatenkintų renovacija.

Didžiausias priešininkas pasirodė genys, kuris jau renovuoto pastato sienojesu manė surengti protesto akciją. Taigi, jau antra diena kala sieną, mėto lauk putplastį ir įsirengė urvą. Kalbinamas ir gėdinamas nekreipia dėmesio ir toliau dirba savo juodą darbą.

Vietiniai juokauja, kad prašauta su namo spalvos parinkimu – pernelyg gamtiškų spalvų namas, matyt, genio priimamas kaip medis. Be to, namo gyventojai sako nežinantys, kaip toliau daryti – ko gero genys, nors ir bando įsikurti renovuotame name, mokesčių už renovaciją nemokės.

Linas Bitvinskas

8 komentarai

  1. naujas gyventojas- kaimynai, nebūkit svolačiai, susmeskit mokesčiams :DDDD

  2. Siaubas net mane ima , jeigu lova kambary stoves prie sienos , tai bemiegant genys prasikales isles akis arba susisuks lizdeli kur nors tarp koju .

  3. Tau Jūrate jau seniai laikas apsilankyti pas psichiatrą,nes tokias nesamones rašinėji.Gal bedarbė esi ir neturi kas veikti namie.Ar nori pasirodyti,kad jau visai su proteliu ne kas…..

  4. Baisiausia būtų jei geniukas susisuktų lizdelį ir ateitų statybininkai užtaisyti skylę, bei patį margą paukštelį gyvą užmūrytų. Neleiskime, kad nutiktų tokia nelaimė. 🙁

  5. Ateis statybininkai ir užmūrys skylę kartu su joje esančiu geniuku. Neleiskime pražudyti margojo paukštelio. 🙁

  6. Je suis Genys

  7. Tai kad čia ne Genys

    o Genienė. Tuoj Geniukų priperės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.