„Gėlių karalienė“ – unikalus floristikos kūrinys

Saulėtą vasaros vakarą Verkių dvaro restorano prabangoje gimė fotoprojektas pavadinimu „Gėlių karalienė“. Norėjome pristatyti prabangias nuotakos puokštes ir prabilti apie tai, kad kiekviena moteris gali būti karalienė. Moters savivertė, meilė sau – ypatingai svarbios savybės kiekvienai moteriai ar merginai.

Prie šio projekto prisidėjo ir nuotakas įkūnijo fotomodeliai Diana Lavecka ir Martyna Vitkauskaitė.

„Gėlių karalienės“ projektas ypatingas ir gėlių salono „Glamelija“ vadovei Alionai Ušanovienei, mat profesionali floristė dvaro salės dekorui pasirinko išskirtinio grožio rožių burbulus, kurie traukė ne vieno komandos nario akį.

„Kiekvienam komandos nariui, kuris prisidėjo prie šio kilnaus projekto buvo labai svarbu, kad tai įsimintų ir būtų tuo, ko mūsų šalyje dar nebuvo, tam ir buvo pasirinkti masyvūs rožių burbulai tiek salės šventiniam dekorui tiek ir mūsų pristatomai nuotakos puokštei“, – teigia įmonės vadovė Aliona Ušanovienė.

„Prie šio projekto dirbo tikrai, kaip niekad didelė komanda. Norisi kuo nuoširdžiausiai padėkoti makiažo meistei Alinai Bėkiš, saldumynų namams „Sugamour“, ypatingas ačiū suknelių namams „UniCum Boutique“, kurie dėjo visas pastangas, kad modeliai atrodytų lyg princesės, plaukų stilistei Alinai Vysockajai,ypatingai fotograšei Živilei media, kuri leidžia ir suteikia progą prakalbėti apie tiek išorės tiek vidaus grožį“ – teigia darbą madoje ir marketinge tęsiantis Mindaugas Jonušas.

Visa kūrybinė komanda pažada dar ne vieną foto projektą, kuris, kaip ir buvo žadėta, nustebins savo sumanymais ir tikslais. O jau visai netrukus Gėlių tinklo Glamelija kolektyvas rugpjūčio mėnesį praneš šį tą netikėto.

Mindaugas Jonušas,  „Glamelija“ marketingo vadovas

Vienas komentaras

  1. Kodėl nėra Minedo floristinių kilimų vertinimo komisijoje?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.