Gavo 9-erius metus kalėjimo

“Lrytas.lt” praneša, jog anykštėnui 35 metų Mariui Þebuoliui dėl disponavimo labai dideliu kiekio narkotinių priemonių ir jų kontrabandos teks nemažai laiko praleisti už grotų.
Kartu su juo pasodintas 34 metų šiaulietis Artūras Janušis. Jam Šiaulių apygardos teismas skyrė 11 metų nelaisvės. Dar vienam kaltinamajam, taip pat šiauliečiui, 38 metų Raimondui Lygutui, kuris narkotikus pardavė Baltarusijos piliečiui, teismas skyrė – 8 metus ir 10 mėnesių nelaisvės.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas prieš metus.
Pareigūnai tada po kriminalinės žvalgybos tyrimo užkirto kelią pasikėsinimui iš Lietuvos į Baltarusiją išgabenti apie 40 g hašišo bei 100 ekstazio tablečių ir į Lietuvą iš Ispanijos įvežti per 2,5 kg marihuanos.
Ikiteisminio tyrimo metu Šiaulių apskrities policijos pareigūnus pasiekė informacija, kad vienas baltarusį narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis aprūpindavęs šiaulietis kartu su 34 metų bendrininku iš Anykščių pradėjo intensyviai ieškoti, iš kur galėtų pasiskolinti pinigų. Šiaulietis net savo brolio „BMW“ užstatė paskolai gauti. Vyrai surinko per 4000 eurų, kuriuos tikėjosi sėkmingai „investuoti“ Ispanijoje. Į šią šalį jie leidosi 2016 m. vasario mėnesį su dviem merginomis vienos jų automobiliu. Merginos buvo pakviestos į romantišką kelionę po Ispaniją.
Deja, romantiška kelionė buvo trumpa – po vienos nakties Ispanijos viešbutyje, ketveriukė pasuko atgal link gimtosios Lietuvos. Èia jų jau laukė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės pareigūnai. Vasario 24-osios naktį Lenkijos-Lietuvos sieną kirtęs lietuvių automobilis „Audi A6 Avant“ buvo sustabdytas Kalvarijos užkardoje. Kratos metu iš automobilyje įrengtos slėptuvės buvo ištraukti du paketai su puskilogramiu narkotinės medžiagos – kanapių (antžeminių dalių).
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.