Gaunantiems kompensacijas – visada šalta

Anykštėnas Alvydas Janickas skaičiuoja, jog Þiburio gatvės 4-tas namas, iki jam išsikeliant iš jo, buvo maždaug 80-oje – 90-oje vietoje pagal šilumos suvartojimą iš visų 135-ių daugiabučių. Dabar paskutinis.
Dėl to, kad centralizuoto šildymo kainos priklauso nuo daugiabučio administratoriaus patvirtino ir UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Virgilijus Vaičiulis.
„Kai gyvendavo jisai (red.: Alvydas Janickas), paskambindavo, pasakydavo, buvo atsakingas už namą. Mes su juo bendraudavome. Paskambina ir sako – man reikia pamažinti temperatūrą, man reikia padidinti… Ir tikrai nebuvo labai konfliktiškų situacijų. Viskas gerai, kada atsakingi namo gyventojai sutaria tarpusavyje. Bet jeigu yra kompensuojamųjų, jiems paprastai šalta. Jeigu moka visą kainą, tiems būna karšta. Dar vienas dalykas – visiems būna karšta, kai gauna sąskaitas. Tada sako visą mėnesį mus kaitinot, kepinot… Bet niekas neskambino ir nepranešė apie tai, jog per karšta. Tai reiškia, normali temperatūra buvo“, – apie namo administratoriaus kompetencijos svarbą  radijo stoties"Nykščiai FM" eteryje kalbėjo V. Vaičiulis.
„Anykščių šiluma“ 2016-ais metais uždirbo 278 000 Eur pelno iki mokesčių. Ketvirtadalį pelno teks paaukoti už paskolą bankui. 2015-ieji įmonei buvo nuostolingi.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.