Gatves vis dar prižiūri anykštėnai

Spalio 13-ąją  UAB „Ukmergės versmė“ Anykščių  filialas  po 17 metų baigė darbus Anykščiuose, nes nelaimėjo viešajame konkurse. Kol kas dar konkursą laimėjusi įmonė nepradėjo darbų, o gatvių švara rūpinasi komunalininkai.

Pasak Anykščių savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės, viešųjų pirkimų konkursą laimėjo mažiausia kainą pasiūliusi įmonė „EKO Servisas“. Paklausta, ar jau naujoji įmonė tvarko miestą, L. Kuliešaitė sakė, kad dar ne, kol kas gatves prižiūrėti pavesta komunalininkams.

UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kažys Šapoka, ant kurio pečių nukrito papildomi rūpesčiai, sakė, kad  laikinam darbui priimta dalis žmonių iš 30 anykštėnų (7 dirbo seniūnijose ir 23 Anykščių mieste), dirbusių UAB „Ukmergės versmė“. „Bet tikrai ne visi, kurie dirbo. Suprantama, darbas laikinas, dalis žmonių gal nenorėjo, gal ieškosi kito darbo“, – sakė K. Šapoka. Pasak direktoriaus, situacija gatvių priežiūrai nepalanki, nes įmonių susikeitimas vyksta rudenį. „Patys matot, lapai krenta, vėjas juos išnešioja“, – sakė K. Šapoka.

Naujoji įmonė konkursą laimėjo metams.

Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. tai kada tiemarsieciai prades? siuksiu pilnas miestas

 2. Mano nuomone pateikiama informacija ne visai tiksli ir nepatikrinta iš kelių šaltinių. Gailimai straipsnyje nurodomos konkursą laimėjusios įmonės pagal tokį pavadinimą nėra. Taigi nėra kam ir darbus vykdyti pagal tą konkursą Anykščiuose.
  Reikėtų žiniasklaidos atstovams būti atkaklesniems ir paieškoti už savivaldybės durų tikslesnės informacijos ir paslaugų pirkimo pardavimo sąlygų, kuriomis pasidalintumėte su skaitytojais. Mano nuomone, tai visų anykštėnų ir Anykščiuose paslaugas teikiančiųjų verslo ir viešųjų paslaugų įstaigų interesas. Ar mielieji anykštėnai galvojate kitaip?!
  #Švarūs Anykščiai -turtingi Anykščiai. Čia gera… !

 3. maciau sluoja gatves nematyti zmones , paklausiau is kur , tai atsake ,kad is Rokiskio , gerai moka tai apsimoka vazinet.

  • Už Svėdasų jau ir Rokiškis 🙂 ,bet kad KIK- as moka gerai, tai čia tik rinkiminė propaganda.
   Kaip gi gali mokėt daugiau, jeigu savivaldybė psirinko kas prašo mažiau.

 4. Gal neskiri šiukšlių nuo medžių lapų. Viskas gerai-matosi gatvėse, kad šluoja Anykščių žmonės.

 5. Niekas negerai. Saligatviai sluojami tik atkarpom ir tai tik pavirsutiniskai, o kelkrasciuose lapu net tirstai. Kam taip sove i galva rudeni keist firma, kai daugiausiai yra darbo. O is komunalinio naudos beveik jokios.

  • Vina paukštytė pačiulbėjo, kad vienas iš trijų mušketininkų taip sugalvojo pamažu vietą teritorijoje užsiimti, o rinkimu metu niekas labai ir nesusigaudys, nes užsiėmę didžiąja politika. Laukite tęsinio- tik-tink 🙂

 6. Alfrydai Savickai baik pasirašinėti Anonimo vardu- būk vyras rašyk tikruoju vardu.

 7. kokie valymai gatvių,tikrai jokios naudos. Nusišluojame patys,žolė žaliuoja ant šaligatvio,o apie lapus ,baisu. Versmės valytojai tai tik dėl grožio.Kibiras ,šluota rankose ir eina šaligatviu., o žiema dar baisiau kiek kastuvas išneša tai pabraukia ir pasibaigia darbas. Ar jiems nesakoma ,kaip dirbti,ar nesvarbu.

  • Svedasu Jadze

   ka norit iš kamunalinio valytojų, kur vadavauja kolchozo agranomas. Visi kolchozai sugriūvo, sugrius ir KIKas su takiuo vadavavimu. Paminesit manaa žodį. Narmalus ūkia vadovas būt senai mechanizmais aprūpinys ir lapam šluot ir sniegui na tratuaru nuvalyt.

 8. jokios naudos is to sapokos, atejo obuolys i merus ir didziausias bordakas anyksciuos, jokios tvarkos paziurekit kokios algos tu tinginiu, obuolys susigrazino sapoka kad pinigus paplaut geriau butu ranka ranka plauna, paziurekit pavaduotojas kiko su kokiu mersu varineja kaip tikras mafas

 9. Anykštėnė

  Sakom nustebę, gerąja prasme, Pušyne nušluota spygliai nuo gatvių (Lakštingalų, sankryža su Pušyno gatve) AČIŪ pasirodo reikua tarti anykštėnams. To nebuvo jau kelerius pastaruosius metus. Neapsikentę žmonės patys eidavo šluoti, nes šlapi nūdavo slidu, kiek trūkdavo iki nelaimingų atsitikimų…). Va, ką reiškia, kai dirba šeimininkai savo mieste. Ar negalėtų komualinis patys samdyti pagal darbo sutartis prižiūrėtojų, kaip būdavo anksčiau.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.