Garsėja pasiekimais, o ne draudžiamais dalykais

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje narkotikų problema kol kas neaktuali – mokiniai įvairių olimpiadų dalyviai, o pagal jų rezultatus įstaiga 22-oje vietoje tarp visų šalies mokyklų.
Naujausi reitingai rodo, jog troškūniečiai lenkia ne tik bendraamžius Anykščių rajone, bet ir daugelį, besimokančių didmiesčiuose. Įspūdingų pasiekimų iniciatoriai – teatro mokytoja Jolanta Pupkienė ir technologijų mokytojas Artūras Pupkis. 2016 m. Respublikiniame meninio skaitymo konkurse gimnazistai užėmė antrąsias vietas dvejose amžiaus grupėse, o Technologijų olimpiadoje pirmąją vietą iškovojo Tautvydas Morkūnas. Iš viso tarp šalies geriausiųjų net 13 troškūniečių. Leidinyje „Reitingai“ dar paminėtos Evelinos Kaulakytės ir Emos Pranauskaitės pavardės.
„Šiuo metu vyksta mokytojų kaita, todėl, kaip bus su pasiekimais ateityje, sunku spėlioti. Pedagogą taip pat reikia užsiauginti. Tačiau turime jaunimo, kuris galėtų nustebinti ir kitais metais“, – teigė gimnazijos, kurios auklėtiniai įvertinti taip aukštai pirmą kartą, direktorė Aušra Sapkauskienė.
Paklausta, kaip Troškūnų gimnazistai atsakė į Švietimo skyriaus prieš kelis mėnesius rengtos apklausos apie narkotikus klausimus, vadovė nesutriko ir patikino, jog ši problema kol kas pas juos neegzistuoja.
„Nežinau, kaip vertinti tą apklausą. Pas mus šioje vietoje tikrai viskas tvarkoje. Be to, ir mokiniai kartais šaiposi iš tokių klausimų. Todėl gali būti didelių netikslumų. Juk patys buvome jauni ir žinome, kaip pildomos įvairios anketos“, – nuomonę, apie Švietimo skyriaus iniciatyvą, išsakė A. Sapkauskienė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.