Galvojama apie Karščiavimo klinikos uždarymą

Nuo pirmadienio kaimyniniame Kupiškyje savo veiklą nutraukė karščiavimo klinika. Toks sprendimas priimtas, nes į šią kliniką kreipdavosi tik vienas kitas pacientas. Karščiavimo klinika veikė Kupiškio ligoninės konsultacinės poliklinikos patalpose. Apie tokios klinikos uždarymą mąstoma ir Anykščiuose.

Kaip „Nykščiams“ sakė Anykščių savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis, tai bus nuspręsta artimiausiu laiku. „Kitą savaitę bus posėdis, kuriame spręsime šį klausimą. Gąsdino karu, bet karo, ačiū Dievui, pas mus nebuvo, mirtinų atvejų nebuvo“, – kad nemato didelės prasmės, jog karščiavimo klinika toliau veiktų, sakė D. Žiogelis.

Jis kalbėjo, kad iki komisijos posėdžio norima suskaičiuoti, kiek savivaldybės lėšų pareikalavo ekstremali situacija, kad būtų galima skaičius pateikti Vyriausybei. „Savivaldybėms pažadėta, kad išlaidos bus kompensuotos“, – sakė D. Žiogelis. Tiesa, operacijų vadovas teigė, kad atgauti išleistas lėšas gali būti ir ne taip lengva, nes Vyriausybės nuostatos vis keičiasi.

Karščiavimo klinika veikia Anykščių ligoninės patalpose, pirmosiomis veiklos savaitėmis ji nebuvo priėmusi nė vieno paciento.

Linas BITVINSKAS

33 komentarai

 1. Daug triukšmo dėl.....

  Nieko ! Žiogelis ,tik pievoj ,,,Kam to reikejo ,kam A,V spaudet į kampą ,atlaisvint pensininkui vieta ? Šlykštu į mūsų išrinktuosius žiūrėt ,tuščia vieta iš jų pažadaų ir darbų.

 2. M.Fergizienė

  Dabar atsiprašykit A. asiliausko ir pakvieskite dirbti.

 3. M.Fergizienė

  Kompiuteris pavedė ..Dabar atsiprašykit A.Vasiliausko ir pakvieskite dirbti.

 4. Leonas Alesionka

  Išvertus vieną rusišką keiksmažodį, kuris tik ką man išsprūdo perskaičius šią žinią, jis skambėtų taip: „Mylėjau tavo mamą!… Nebereikia tokios klinikos , kokios nesteigė niekas Utenos apskrityje, bet kurios taip reikėjo Anykščiams, kad ji tapo galutiniu direktoriaus A.Vasiliausko išėdimo tašku! Kaip pasakytų tie patys rusai: „Pamatrosili i brosili!“ . Kvatoju, nors man visai nejuokinga. Apie sąžinę kalbėti nesinori. Ypač su tais dabartinėje Anykščių valdžioje, kurie jos neturi. Bet yra ir gerų dalykų. Atrodo galima pradėti sveikinti p. Marijoną Fergizienę, kuriai į sodą, labai realu, gali būti padovanotas garsusis, reikalingas kaip šuniui penkta koja, pastatytas prie ligoninės kupolas!!! 🙂

 5. Gėda Žiogeliui! Kaip galit pažiūrėt žmonėms į akis, išvarę Vasiliauską

 6. ANYKŠČIŲ SAV.TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTAS: „Dėl atgailos už A.Vasiliausko išėdimą“.
  1. Užsakyti atgailos mišias Šv. Mato bažnyčioje.
  2. Tarybos nariai klūpi ant kelių aplink ex mero patarėją Vaiginą, paguldytą kryžiumi ant grindų prieš altorių ir kartoja paskui kleboną: Mea culpa, mea culpa, mea maxima niekšiška culpa!
  3. Po to keliasi, eina visuotinės išpažinties ir atsistatydina.
  4. Gaudžia vargonų triūbos !
  5. Griauzdės diriguojamas bažnyčios choras gieda „Prasmek skradžiai žemės šėtone! „.

 7. Skandalinga istorija, po kurios turi atsistatydinti aukšto rango valdininkai, o merui derėtų pateikti gyventojams viešą pareiškimą. Dabar atrodo, lyg nieko neįvykę… Tuo tarpu prisiminkim įvykusius faktus ir jų chronologiją. Ligoninės direktorių rajono valdžia nušalina nuo pareigų už tai, kad laiku neįsteigė Karščiavimo klinikos. Laikas parodė, kad šios institucijos visai nereikėjo… Laikinai paskirtasis direktorius nuperka palapinę, kuri net nebuvo panaudota… Laikinasis direktorius nuperka antrąjį nešiojamą rentgeno aparatą, kuris kainavo ne vieną dešimtį tūkstantį eurų- jis perteklinis, nereikalingas. Panaudojus psichologinį spaudimą rajono vadovai atleido direktorių Vasiliauską iš darbo… Visi tie įvykiai iki šiol nėra įvertinti rajono taryboje ir nei vienas asmuo nėra nubaustas. Kas tai?

  • Na čia dabar!

   Kaip tai kas tai? Pyro pergalė! Vasiliausko išėdimas ir Vaiginjapo sugrąžinimas. Žinos rinkėjai kaip nerinkti Vaigino į merus !!! Va jiems, va!

  • Pasirašyk ir tikrą vardą, Tikras Juozas nebeprsiakioja. „Velniai“ jo nematę!

 8. Ar tik ne Stalinas prisikėlė iš numirusių! 🙂

 9. ANYKŠTIETĖ

  Tikrai girdėjau Ministras žadėjo neskirt piniginių dotacijų jei nebus pilnai atidaryta konsultacinės poliklinikos.Žmonės skundžiasi kad negauna paslaugų.!!!!Va taip.
  .

 10. Va tau boba devintinės! O taip viešai “ viduriavo“ kad besirūpinantis pacientų ir personalo sveikatos apsauga tuometinis ligoninės direktorius, medicinos mokslų daktaras nevykdė neteisėtų politikų, esančkų valdžioje, nurodymų. Patys jam paskelbė karą, o dabar visas burbulas sprogo, medicininės paslaugos tik “ orinės“ ar nuotolinės. Taigi prisidirbo ponai valdininkai prie savo durų…

 11. Reikia išrinkti Leoną meru o Maryja patarėja ir pasodinti į tą kupolą abudu miesto centre

 12. Kada atsiskaitys tie ..

  Tie ,( Źinom juos visus ) kurie sumenkino gydytojo autoritetą ,ir finale buvo priverstas išeiti iš darbo beto gyd.A.Vasiliauskui padaryta moraline žala ,sugadinta daug nervų .Idomu kada jie atsakys už savo niekšiška poelgį ? Ar taip ir nuplauks šventąja upe ? Lauks miestelėnai atsakymo ,mere .

 13. Anykštenams pavyzdys kaip elgtis su zmonemis,-netinka veidas ,-vuon.Bet kaip uz toki poelgi su Dr. Vasiliausku niekas vuon nepasiuncia paties Mero su Ziogeliu.Valdzia privalo dirbti zmoniu naudai,o ka jie daro,-savo naudai.Ta klinika buvo reikalinga tik išgriauzti Daktara,kuris buvo didziulius mokslus pasiekes,-tokiu anykšciams nereikia.Ziauru ka išrinkot gerbiamieji.

 14. kodel jis tapo konservatoriu marionete ,tai gal konservatorium tapo ,juk i socialdemokratija pas ji nera ne minciu

 15. Norint kliniką uždaryti, reikia atidaryti. ji gi veikė kokią savaitę. Ar Žiogeliui meluojama, ar meluoja jis?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.