Galimi siauruko dalininkai – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ ruošiasi rimtiems pokyčiams. LR susisiekimo ministerijai siekiant atsikratyti savo dalies, įstaigos vadovai ieško būdų, kaip išgyventi. Planuojama pasiūlyti daugiau įdomių maršrutų ir pervežti gerokai didesnį skaičių keleivių.
Pirmasis bandomasis traukinys nauju maršrutu Panevėžys – Anykščiai – Panevėžys bus paleistas šį šeštadienį. Turistai galės atvykti į miesto šventę kartu su dviračiais. Kol kas planuojama, kad siaurukas kursuos vieną kartą per mėnesį, vėliau kiekvieną šeštadienį. Be to, bus siūloma ir trumpa kelionė atviru vagonu iki Kalitos kalno.
Ar šiems gražiems planams bus lemta išsipildyti, kol kas nežinia. VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ laukia reorganizacija, o ir nuolatinio direktoriaus klausimas kol kas nesprendžiamas.
„Kada įvyks konkursas direktoriaus pareigoms užimti, nežinome. Neseniai tik gavome patvirtintas pareigybines instrukcijas. Be to, sau nebūdingos veiklos siekia atsisakyti ministerija. O ji buvo pagrindinis mūsų donoras. Anykščių rajono savivaldybė turėjo lygiai tokį pat sprendžiamąjį balsą, tačiau finansiškai menkai tegalėjo padėti. Mes, darbuotojai, nenorime, kad ministerija pasitrauktų. Su ja jautėmės gerokai stipriau. Bet ką padarysi… Jei prisijungs Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės, dalininkai lygiomis dalimis bus trys“, – kalbėjo l.e. direktoriaus pareigas Vismantas Užalinskas.
{mosloadposition trade}

Vienas komentaras

  1. Bandymas:

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.