Teigiama, kad fiksuotas pirmas susirgimo koronavirusu atvejis

Anykščių rajone fiksuotas pirmas susirgimo koronavirusu atvejis. Taip tvirtina Anykščių rajono savivaldybė, tuo tarpu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamentas dar tokios informacijos neturi.

Kaip „Nykščiams“ sakė Anykščių mero pavaduotojas Dainius Žiogelis, oficialaus patvirtinimo, kad žmogus susirgo, nėra. Pagal iš paciento žmonos ir iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro gautą informaciją, pacientas buvo išvežtas sekmadienį tirti į Panevėžį. Pasak D. Žiogelio, ligonis iš Janušavos yra vyresnio amžiaus, niekur nekeliavo.

„Kiek žinau, dabar atrenkami kontaktai, su kuo žmogus bendravo, pažiūrėsim, kiek tų kontaktų bus“, – sakė D. Žiogelis.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamento darbuotoja Rita Žilienė „Nykščiams“ tvirtino, kad dar negavo žinių, jog anykštėnas tikrai susirgo.  Paklausta, ar rytoj jau turės šią informaciją, R. Žilienė teigė negalinti sukonkretinti. „Būna visaip, negaliu garantuoti, kad rytoj jau bus“, – sakė R. Žilienė.

Tuo tarpu Anykščių savivaldybė skelbia, kad „Informuojame, kad Anykščių rajone nustatytas 1-asis COVID-19 atvejis. Janušavos kaime gyvenantis vyras išvežtas gydyti į Panevėžio infekcinę ligoninę. Pastaruoju metu asmuo užsienyje nesilankė“, – praneša savivaldybė ir iliustruoja žinią iškalbingu paveikslėliu (viršuje).

Paklausta, iš kur tokios žinios, jei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai tokios informacijos neturi, savivaldybės atstovė ryšiams su visuomene Silvija Sakevičiūtė patvirtino, kad informacija teisinga. „Daugiau komentuoti nieko negaliu, nes tai informacija, kuri buvo skirta vadovams. Skelbiame tik tiek. Gali būti, kad informacija dar „nesuvaikščiojo“, – kodėl nieko nežino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai, aiškino S. Sakevičiūtė. 

NYKŠČIAI

 

29 komentarai

 1. Niekur nekeliavo tai iš kur pas jį tada karona virusas 🤔

 2. tai galimai…ar vis del to fiksuotas?

 3. Iš Ukmergės parsivežė

 4. Zmona ukmerges sodroj dirba

 5. kad zmona neserga

 6. Ponas Šėtonas

  kai bus patvirtinta, kad serga tada ir rasykit, kam bereikalinga panika seti? clickbait straipsnis

 7. jis dirba norfoi apsauginiu, o ne gaisrinej. Vardas Č.R.

 8. Ponas Šėtonas

  Kurioje norfoje?

 9. Brangieji kada bus oficialiai pranešta tada ir skleiskime žinią. Užtenka „boba bobai sakė“…

 10. jei prisipažins,tai sako, kad buvo angluos

 11. jis tik janusavoi miltus male

 12. Tikriausiai bendravo su karantino nesilaikiusiais grizusiais. Zmones, skuskit policijai kiekviena toki sunsnuki, kitaip isdvesim oer tokius subingalvius. Ir ko valdzia leidzia jiems grizti tokiu metu?

 13. jo, paskūskit tuos karotinus

 14. perkūnus

 15. Anykštėnas

  O tai ko reikėjo tikėtis, kai visai šalia yra viruso protrūkis… ir šis miestas neizoliuojamas, žmonės toliau sėkmingai migruoja – sumažintas grįžtančių iš užsienio scenarijus: klausimas kiek dar darbuotojų iš Ukmergės darboviečių grįžta į namus į Anykščių raj ir pačius Anykščius, kiek Ukmergės gyventojų bijodami susirgti (ir reik tikėtis..kolkas nesergantys) atvyksta apsipirkti ne į Ukmergės parduotuves, o į artimiausių miestų, pvz Anykščių Maxima, Norfa… kuriose jaučiasi saugesni, aiko klausimas kada šis skaičius padvigubės ir …reik tikėtis neišsiplės triženkliai, ar keturženkliai ir pan.

 16. zRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Paskaitai spauda tai dar labiau susinervini .vis jie dar spres .dar masto.reikia daryt viska cia ir dabar.brudai sitie vis grista ir grista.kada gi nustos .ner tvarkos musu miesteli .meras visai kaip jo nera.tik per sventes pasrodo ir valio.bomzai vaiksto perkare spiaudosi.butelius nesa taromatan. Sode sedi.

 17. Mūsų rajonas buvo kažkoks nemadingas

  Visi aplinkui „giriasi“ kad jau įsitaisė KORONĘ , o mes vis darl neturėjom . Buvom kaip koks atsilikes Lietuvos užkampis….DDD Dabar pagaliau (jeigu čia tiesa) ir mes apsikarūnavom…DDD

 18. bet kokių šūdmalių pilna.

  Atseit,,,informacija nesuvaikščiojo“. Nu,jo, kol ateis pėsčia į Vilnių paskui į Uteną ,o galiausiai į Anykščius ateis ir ruduo.Paaiškinsiu kitaip: internetas veikia,o kas tą darbą dirba -jiems ,,dzin“.Tai tik neveiklumo ir melo dangstymas.

 19. Mažiau reikia klausyt ką žiniasklaida nepatvirtinus rašo!!!!!!

 20. iskarto nusauti ta isigimeli

 21. Jau 2.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.