Galima sveikinti Tomą Tomiliną

Deltuvos šiaurinės rinkimų apygardos rinkėjai tarė žodį, kas jiems atstovaus kitus ketverius metus Seime.

Suskaičiavus duomenis iš 44 apylinkių (yra 46) pakankamai aišku, kad nugalės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Tomas Tomilinas. Jis iš viso gavo 5899 balsus, tuo tarpu Sergejus Jovaiša iš Tėvynės sąjungos –  Lietuvos krikščionys demokratai – 5001 balsą. Likusios pora apylinkių tik aptirpdys skirtumą, nes visur balsuojama už kandidatus daugmaž panašiomis proporcijomis.

21 komentaras

 1. Anykštėnė

  Kadangi iškentėme Gretos ir Tubio gėdą, tai Tomą atlaikysime.

 2. anykštėnas

  Tokios baisios mano galva valdžios dar nebuvo niekada Anykščiuose. Dar liko 3 metai kentėt. Sergejus merui gali padekoti uz tai kaip balsavo anykštėnai.

  • Pranašystė išsipildė

   Karamba Bliamba !

   Vai tai buvo, tai nutiko:
   Viens Seime – kits laisvas liko.
   O gal būt ten eis abu?
   Ai dar kiek bus tų kalbų…
   🙂 🙂 🙂 🙂

 3. Jovaisa nieko nepadare anykstenamas ziuresim ka Tomukas padarys

 4. Jovaisa tuscia vieta buvo, yra, ir bus…ir is kur tiek durniu anyksciuose kad uz ji dar balsavo.

 5. valio

 6. labai gerai

  Sveikinimai Tomui.

 7. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Mastom mastom ir dar karta mastom su pergalemis….
  https://rezultatai.vrk.lt/?srcUrl=/rinkimai/1104/2/1744/rezultatai/lt/rezultataiIsrinktiNariai.html
  Kaip ir rasiau kad bet kokiu atveju ko gero dideli sansa turi ,kad bus abu kandidatai seime.
  Ir dabar ziurekite kas kur ka laimejo. Aleliuja ir aleliuja kas per tauta, dar suprantu kad iprieki nesusikalbet kaip kulturines cioces tautines saknis veda link azijatu kolonijos ateiti. Bet kad nemoket jau ivykusiu rezultatu praanalizuot, TAI KOKIA PO VELNIU KULTURINIU CIOCIU BUVEINE MES SKAICIU KALBA GALIME VARTOTI? Garsuji DZIN vietoj DZEN?

  Turime akivaizdzia koncervatoriu pergale, prisidurus vienmandateje dar 26 mandatus prie 24… Jovaisha prie tos daugumos taip pat seime. Nes sarasas daugiamandateje pasislinko per prognozuotus daugiau nei 13 mandatu i prieki. Turesime prognozuota ko gero rietyniu seima panasu i
  2012 kadencijos pabaigos. Todel kad prie 50 mandatu truksta 21 iki realios daugumos ir reikes ko gero rinktis ne is valstieciu, o „maziuku“..
  Turesime ko gero STT vado pakeitima ir revanshas uz STT politinius sou tikrai ko gero bus. Kas megsta politinius sou tai politinius kailinius dulkinamus seimo tribunoje matysime ne karta…

  Tik Anyksciu kulturines DZIN gerbejos gali but ramios. Meras sugebejo islaviruoti tarp Valstieciu ir savo partijos. Tai apsikulturinusios ES lesomis gales DZINZILINTIS i valias, STT skandalai bent jau kol kas Anyksciu ko gero nelies.

 8. tai kad Jovaisos ir nesu maciusi ne karto ANYKSCIUOSE ,nors jis ir atseit gyvena.NIEKO jis gero nenuveike,tik tusciai sedejo ir bezdejo.

 9. Dar prieš II – ąjį rinkimų turą T. Tomilinas jau buvo patekęs į Seimą,o Jovaiša,kad ir surinkęs mažiau balsų,pateko į Seimą pagal konservatorių sąrašus.Tai ką nulemia tie mūsų balsavimai??

 10. Visi tik kėikia valdžia ir išrinktuosius.Ką jau isirinkom,ta isirinkom,ko jūs dar norit.Kaip bus toliau pagyvensim pamatysim.Abiems linkiu gero darbingumo visos kadencijos metu.

 11. Tomiliną sveikiname, o va, dėl anykštėnų gėda. Rinkom gretą, dabar kažkokį lenką, Karbauskio tarną iš Vilniaus, lyg vietinių žmonių neturėtume.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.