„Galanis“ – tai nameliai

Anykščiai seniai matuojasi literatūrinio ir turizmo krašto rūbą, ūkinei veiklai tarsi skirdami podukros vietą. Vis dėlto mūsų verslininkai nesiruošia su tuo susitaikyti, o savo gaminius eksportuoja net į Japoniją.
Naujųjų Elmininkų kaime, Anykščių miesto pašonėje, įsikūrusi UAB „Galanis“ ne tik sėkmingai dirba, bet planuoja ir plėtrą.

Daugelis anykštėnų pamena, kaip Anykščių senamiestyje prieš Kalėdas buvo pastatytas jaukus medinis namukas. Kai kurie tada juokavo, kad jei visas senamiestis būtų tik iš tokių namukų, miestas atrodytų kaip iš atviruko. Toks pats namelis dabar stovi netoli Andriaus Juškos šiltnamio. Jame vyksta prekyba šiltnamiuose užauginta produkcija. Tai ir yra UAB „Galanis“ produkcija. „Negalvokite, kad tai vieninteliai gaminiai. Iš tikro turime pasiruošę apie 300 namelių projektų“, – „Nykščiams“ pasakojo UAB „Galanis“ vadovas Remigijus Jakaitis (nuotraukoje). Pasak jo, Naujuosiuose Elmininkuose pagaminti nameliai paplito plačiai po pasaulį. R.Jakaitis rodė fotografiją, kur užfiksuota, kad jų įmonės gamintas namelis stovėjo Australijoje prie garsiojo Sidnėjaus tilto.
„Mūsų nameliai iškeliauja praktiškai į visus žemynus, išskyrus Afriką“, – sakė R. Jakaitis. Tiesa, ir iš Afrikos bendrovė gauna nemažai užklausų, bet kol kas realių ryšių dar neturi. R.Jakaičio teigimu, UAB „Galanis“ yra atvira įmonė, kuri remia futbolą, motokrosą, prisideda prie vietos bendruomenės veiklų ir net remia Anykščiuose vykstantį vargonų festivalį.
Pasak R. Jakaičio, artimoje ateityje bendrovė planuoja plėtrą, todėl reikės daugiau darbuotojų. „Įmonė augs ir darbuotojų reikės papildomai. Beje, galima įsidarbinti pas mus jau ir dabar. Kolektyvas augantis, bet gana pastovus. Šiuo metu įmonėje dirba 50 darbuotojų“, – sakė vadovas.

Linas BITVINSKAS

 

24 Komentarai

 1. Skaitydamas straipsni galvojau, kad cia nauja imone susikure-pasirodo apsirikau. Pasirodo tai ta pati jau gal bent desimta karta po bankroto vis kitu pavadinimu atgimstanti imone, kurios savininkai vis tie patys, tik samdomi direktoriai keiciasi… Kadaise veike kaip Laras, Lartekas, Garden … ir panasiai…

 2. Toks lietuviškas verslas.

 3. Sudas ne imone nk nemoka zmaniem tiepatis senbuvei dirba kurie ten ir numirs o kas ateina taip ir iseina

 4. Ir atlyginimai vokelių vokeliuose😱😂

 5. Nieko nežinojau, puiku, kad rajone yra tokių įmonių.

 6. pats galiu susikalt toki sikinyka , tik bus 5 kartus pigiau…

 7. tokios kosmines saraju kainos ne lietuvos ubageliam , japonams gal ir normalu

 8. AR MOTERIMS TEN DIRBTI KARTU SU VYRAIS…AR ILGAI PRATEMPIA…

 9. Aferistu kontora

 10. Pastebejimas

  Ot lietuviai “zanudos” darbo nera -blogai ,darbo yra -mazai moka.Tai gal geriau is pasalpu gyventi ir kaltinti kitus del savo blogo gyvenimo .?

 11. Maladiec vyrai, šaunu, kad tokia įmonė yra. O anykštėnai visada nepatenkinti.

 12. Kas metai bonkrutuoja

  • Kur bankrutuoja?

   Radau kad, registruota 2004.08.31, apie bankrotą duomenų nerasta arba viešoje erdvėje duomenys melagingi?

   • Ten yra dvi imones vienoj registruoti keli zmones ir ji nebankrutuos. O kita imone skelbe kasmet bankrota. Papradta matematika, nezinaj nekalbek!!

 13. Sarkazmo Princas

  Puiki imone,geros algos.

 14. Vingių Jonas

  Šia imone turetu susidomėti netik mokesčių inspekcija,bet ir darbo sauga,ar žmonės turi dirbti tragiškomis salygomis,kai ant jų galvų laša vanduo kuris patenka ant veikiančių staklių?
  O gal tai yra normalu kaip ir atlyginimai vokeliuose,ižeidinėjimai bei vertimas dirbti po 12-16 valandu per para,o nesutikus grasinama atleidimais? tikriausiai tokie dalykai vyksta tik tvarkingose ir skaidriose įmonėse…… xD

 15. dirbes seniau

  pavadimai tik keiciasi imones daugiau nekas ten nesikeicia

 16. Puiki įmonė, dirbau. Direktoriai geri, o tvarka ir gera.

 17. Puiki įmonė, dirbau. Direktoriai geri, o tvarka ir gera.

 18. Puiki įmonė, dirbau. Viskas ten gerai vis tobulina viska. Direktoriai geri, o tvarka ir gera.

 19. Gera įmonė. Viskas ten gerai vis tobulina viska, daro kad žmonėm geriau. Direktoriai geri, o tvarka ir gera, reikia dirbt ir nerėks niekas.

 20. Ten yra dvi imones vienoj registruoti keli zmones ir ji nebankrutuos. O kita imone skelbe kasmet bankrota. Papradta matematika, nezinaj nekalbek!!

 21. nu jo, imone, tai nenormali. zmones vis keiciasi ir keiciasi, niekas ten nieko nemoka. o dar ir senbuviu nesistengia islaikyti…. tai del to ir bakrutuoja kas met

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.