Gal atvers duris ir Anykščiuos?

Į Lietuvą įžengė lenkams priklausantis žemų kainų mažmeninės prekybos tinklas „Pepco“. Anykštėnams artimiausia parduotuvė netrukus bus atidaryta Panevėžyje. O jau vakar apsipirkę marijampoliečiai sako, jog „Pepco“ daug kas pigiau nei „Humanoje“.

Lenkiško kapitalo įmonė valdo daugiau kaip 1200 parduotuvių keliose Vidurio Europos šalyse. Per artimiausius mėnesius „Pepco“ parduotuvės taip pat atvers duris Panevėžyje, Alytuje, Vilniuje ir Kaune. Per trejus metus Lietuvoje ketinama atidaryti 50 šio tinklo parduotuvių ir įdarbinti daugiau kaip 400 žmonių.

Lenkai lietuviams žada ir lenkiškas kainas.

„Pepco“ parduotuvėse pirkėjai ras 30 grupių prekių asortimentą, kurį sudaro rūbai vaikams, moterims ir vyrams, apatinis trikotažas, aksesuarai, žaislai, dekoracijos, tekstilė ir prekės namams ir kt. Apie 60% „Pepco“ asortimento sudaro drabužiai (įskaitant avalynę ir apatinį trikotažą), apie 40% – kitos prekės. Tinklo parduotuvėse pirkėjams siūlomos prekės už mažą kainą. Pavyzdžiui, „Pepco“ parduotuvėse moteriškos tamprės kainuoja 3,99 EUR, moteriška palaidinukė – 2,49 EUR, džinsinės kelnės berniukams – 4,99 EUR, antklodė – 2,49 EUR. Be įprasto asortimento, „Pepco“ pirkėjams siūlo ir specialių, sezoninių prekių ir kolekcijų – Kalėdoms, Velykoms, vasarai ar moksleivių mokslo metų pradžiai skirtų prekių.

8 Komentarai

 1. Ne. nes miesteli turi gyventi daugiau kaip 10tuks. gyv.

 2. Nereikia meluoti. Atlikau elementarų Jūsų teiginių patikrinimą. Pirmiausiai įeinu į Pepco motininę svetainę ir susirandu parduotuvių sąrašą. https://pepco.pl/sklepy/znajdz-sklep/
  pasiimu pirmą pasitaikiusią parduotuvę ir žiūriu kiek ten gyventojų. Olialia ” Populacja (30.06.2016)
  7 975[2] ”
  Pabandykite meluoti per naują.

 3. Kalbama apie Lietuva ir Pepco atstovu planus.

 4. Maxima turit ir dziaukites.🤣 Nei jum Lidlu nei jum pepco.🤣 Lenkijoje buvau tam pepco,nieko nepirkau,kainos mazos bet kokybe net uzmetus aki matosi,kad ties plintusu.👎 Baznytkaimiuose niekas neatidarines tokiu parduotuviu,pensinikai tokios apyvartos nepadarys,kad apsimoketu.👍

 5. reikia ziureti ir skaityti

 6. tavo promlema

 7. geriau vandens kainas mažinkit

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.