Gaisras kilo sprogus šaldytuvui

Ugniagesiai praneša apie gaisrą Kuniškių kaime.

Rugpjūčio 12-ąją, apie 13 valandą, gautas pranešimas, kad Anykščių sen., Kuniškių kaime individualiame  gyvenamajame name kilo gaisras.

Atvykus ugniagesiams, mūriniame 1-o aukšto namo virtuvėje nuo sprogusio šaldytuvo apdegė ir išardyta 2 kv. m linoleumo ir medinių grindų, stipriai aprūko virtuvė ir kitos patalpos. Išardyta 5 kv. m kartonu apkaltos sienos apdailos. Nuo sprogimo dužo virtuvės lango stiklas.

Įvykis tiriamas.

8 komentarai

  1. KOKIA ŠALDYTUVO MARKĖ? Kokia firma gamino?

  2. tai kiek metų tam šaldytuvui, gal dar sovietu palikimo

  3. ką daryti kad nesprogtu, juk visi ju turim.tai baisu palikt namuose

  4. Toks ten ir šaldytuvas, jei sprogo, gal koks iš padevėtos labdaros pakliūvo. Užsieniečiai visokį chlamą išmeta, o lietuvaičiai atveža ir pardavinėja. Pastaba tiems, kas nekenčia rusų. Prie sovietų valdžios šaldytuvus gamino lietuviška Alytaus gamykla, o šaldytuvai vadinosi „Snaige“. Bet per 30 neprigulmybės metų gal tokių šaldytuvų jau nebeliko.

    • Ten ir buvo šaldytuvas „Snaigė“ tik nežinau ar prie ruskio gamintas ar jau nepriklausomoje Lietuvoje, nes šį gamykla dar ir dabar gamina šaldytuvus (dirba virš 500 darbuotojų). Dar papasakok kokia kokybiška buitinė technika buvo prie sovietu, kuriai ne visada ir paskyrą gausi ir amžinai remontuoti reikėdavo, gal dar priminti kiek su sovietiniais spalvotais lempiniais televizoriais gryčių buvo supleškinta? Pats elektronika remontuodavau, tai kai iš vakarų atveždavo kokia išmestą ar padevėtą elektroniką paremontuoti, tai palyginus nustebdavau ant kiek mūsų pramonė buvo atsilikusi ir ant kiek nekokybiškai ir kreivai pas sovietus viskas buvo daroma. Nėra ko sirgti nostalgija tiems sąstingio ir ėjimo į niekur laikams.

  5. artima kaimynė

    šeimininkė gal perdaug išgėrinėjo ir nieko nematė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.