Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė – pakeliui link savivaldybės

Po rinkimų dar nesuformuota naujoji Anykščių rajono valdžia. Sklando įvairios kalbos, kas užims vieną ar kitą postą savivaldybėje.

Jauniausia rajono tarybos narė Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė, paklausta, ar tikrai eina dirbti į savivaldybę mero Sigučio Obelevičiaus patarėja, kaip kalbama, šios žinios neneigė, bet ir iki galo nepatvirtino.
„Kol kas dar nėra oficialių dokumentų, o tokia kalba ir siūlymas buvo. Šiaip padirbėti norėčiau“, – neslėpė G.Griauzdaitė – Patumsienė.
Veikli moteris vadovauja barui „Pirmas daigas“, yra S. Obelevičiaus bendrapartietė, šiuose rinkimuose pagal pirmumo balsus ji nusileido tik būsimam merui.
Linas BITVINSKAS

 

12 Komentarai

 1. Pirmyn,šaunuolé kuo daugiau jaunimo į savivaldybę

 2. Anykštėnas

  Šią vietą gaus už lojalumą ir darbą partijai, bet ne už asmeninius gebėjimus. Norėtųsi, jog visi žmonės savivaldybėje, išlaikomi iš mūsų mokėtojų pinigų, dirbtu dėl asmeninių gebėjimų.

  • Kaimietis

   ar jūs dvejojate dėl p. Gabrielės gebėjimų? Nebūkite stereotipiškų pažiūrų…

  • atsakymas

   įdomu, Anykštėne, kiek sumokėjai mokesčių per 2018 metus? Gal galėtum įvardinti sumą, jei jau deklaruoji, kad iš tavo sumokėtų mokesčių išlaikomi žmonės savivaldybėje?

 3. Papuoš savivaldybę.Seniokai turės į ką pažiūrėti.

 4. Saunuole Gabriele 🙂 niekada neabejojauTavo gabumais. Sveikinu ir dziaugiuosi. Kuo daugiau tokiu energingu zmoniu kaip Tu ! Sekmes !

 5. Ką ten tie seniokai veiks ar mažai prisisuko,visi paežeriai jų ,dar maža,nu nelaimingi žmonės

 6. Rajonui galas

 7. obelevicius su staciu lakstys ??

 8. vargelis tokiom partijom,kai nera rimtu kandidatu.Gaus alga,dar dades ir prieda ir sedes kabinete arba ne kabinete

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.