G. Kildišienė dar nepasiruošus

„Valstietė“, duodama interviu radijo stoties „M-1” žinioms, teigė, jog nors ir neturėdama tinkamo išsilavinimo, būdama valdžioje, puikiai susitvarkytų su bet kokiomis naujomis pareigomis socialinėje srityje. Tuo tarpu jos bendrapartietis Anykščių skyriaus narys Algirdas Ananka būsimąją parlamentarę kol kas regi tik kaip eilinę Socialinių reikalų ir darbo komiteto narę.
Kalbėdamasi su radijo žurnaliste, Greta Kildišienė akcentavo, jog jai užtektų žinių, gebėjimų ir kompetencijos spręsti socialinius reikalus pačiu aukščiausiu lygmeniu. Priminsime, jog būsimoji Seimo narė yra baigusi tik muzikos mokyklą, ir vidurinę mokyklą. Šiuo metu viena augina dukrą.
„Neįsivaizduojų mūsų jaunosios kandidatės šios kadencijos Seime užimančios Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkės postą ar juo labiau vadovaujančios ministerijai. Tam reikia milžiniškos patirties. Juolab kad ir partijos lyderis Ramūnas Karbauskis ruošiasi burti valdžią iš profesionalų. Gerai, kad netrūksta entuziazmo, bet profesionale savo srities žinove ji dar tik gali tapti. Panašiai kaip ir pas mus sporte – profesionalu galima pavadinti tik tokį atletą, kuris žino ir gali gerokai daugiau už kitus“, – kalbėjo A. Ananka.
Socialinių reikalų ir darbo komitetas svarsto socialinės apsaugos ir darbo srities įstatymus, rengia juos, atlieka įgyvendinimo kontrolę.  Šio komiteto eiliniu nariu kol kas dar darbuojasi ir anykštėnas Ričardas Sargūnas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.