Fotofaktas. Žolės per daug

Anykščių Liūdiškių gatvės gyventojai nepatenkinti, kaip yra pjaunama žolė.

Į „Nykščius“ paskambinę gyventojai sakė, kad žolė galėtų būti pjaunama ir geriau. Jie teigė patys prižiūrintys darželius, tačiau darbininkai, kurie pjauna žolę, net ir paprašyti nekreipia dėmesio ir palieka aukštas žoles prie pastato pamatų, todėl nepaisant to, kad darželis išpuoselėtas, bendras vaizdas nekoks. Pasak gyventojų, viena viltis, kad jau greitai šalnos ir sniegas.

8 komentarai

 1. baisus ce ponai galit patys pasimt peilius ir patrumpint kur aukta zola .

  • Poniai Vandai

   Žinoma ne ponai. Tik kodėl turi tvarkyti už tuos, kurie gauna atlyginimus. Aplink šiuos du namus 27 ir 29-tą valytojos 7-is metus nesimatė. 27-o namo kiemą šluoja dvi gyventojos, o žiemą pačios kasa sniegą. Ir kiekvieni metai tas pats.

 2. prisimenu, kai dar teko dirbti kolūkyje, tai traktoristas taip pat neklausė ir dar į nosį kumščiu vožė už nurodymus jaunam partijos nariui, kolūkio agronomui 🙂
  Taigi, mielieji anykštėnai, nenurodinėkite darbininkams kaip ir kur dirbti, jei nesate su šalmu ar apsaugine veido kauke, apsaugančia nuo atlekiančio kumščio poveikio 🙂

 3. Baisi betvarke visam mieste nebereik ,nei pjaut ,nei šluot.

  • Jūsų žinai specialistai žino ko reikia ir ko nereikia. Gyventojų daugumos išrinkta politinė valdžia susirinko savo komandą į administraciją už kurią net pareiškimą dėl pasitikėjimo su partijų lyderių parašais padėjo ant rajono stalo ir jie sprendžia koks turi būti miesto įvaizdis ir kam skiriami pinigai.
   Ne kiekvienai „vištai“ duota spręsti kaip ir ką Anykščiuose tvarkyti….
   P.s. nieko jums asmeniško, bet jūs ne specialistė (-as) ir jūsų nuomonė niekam nesvarbi.

 4. Odė keksems

  Tinginiai komunalininku vyriokai, jiems galvoj tik buteliokai

 5. Pritariu, kad baisi netvarka mieste. Nei tvarkingai ir reguliariai sluojamas, nei zole pjaunama reguliariai. O kai pjauna zole, tai tragiskai nupjauna( zole tarsi iskramtyta). Jei taip ir toliau, tai manau prarasim Kurortinio miesto statusa. GEDA IR TRAGISKA.

  • Ar tu žinai?

   prie tokių tarybinių anonistų valdymo laikotarpio nebuvo ir sekso ir vyrai su barzdomis negalėjo į darbą ateiti, o moterų sijonų ilgis tik pagal partijos sekretoriaus atmatuotus centimetrus.
   Dabar nor kažkiek leidžiama gamtai natūralumą išlaikyti. Tai tik protingų rajono vadovų ir specialistų nuopelnas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.