Fotofaktas. Valymo ypatumai…

Pradėjus šilti orams ir tirpti sniegui pasimatė ir tai, kad dalis miesto vejų po žiemos gali pareikalauti papildomos priežiūros.  

Anykštėnė į „Nykščių“ redakciją atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip atrodo veja, ėmus tirpti sniegui. „Kiek yra nubaustų lengvųjų automobilių savininkų už parkavimasi ant vejos. Net jeigu ant sniego stovėjo, bet neišsiteko aikštelėje… O čia… Tokie dalykai išlįs po žiemos, kad reiks kažkam vejas tvarkyti iš naujo. Ar nebus, kad „pigus“ mechanizuotas gatvių valymas kainuos brangiau?“ – pakomentavo atsiųstas nuotraukas anykštėnė.

Jūsų pastebėjimų ar nuomonių laukiame adresu info@nyksciai.lt

12 komentarų

 1. tai gal policija susidomės?

 2. Pažiūrėkit kaip nuvalyti šaligatviai dabar atrodo Gegužės gatvėje,ne šaligatvis,o visa pieva su žemėmis nukasta.Negi tokie vėplos,kad nebemato kur žemės,o kur takas.

 3. itartins tipas

  Tik seniai ten dirba,nedamato gerai,valdzia turbut ir zvaira gerokai,pinigu plovimas.

 4. I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do the work. Within a month I am able to earn a handsome package. For more detail visit…….https://bit.ly/39JrDqt

 5. o, anykštėnai vis piktesni ir piktesni. Nevalo pyksta, per daug nuvalo, vėl pyksta. Atžels ta veja. O anykštenei atsiuntusiai nuotraukas į redakcija siūlau išgerti arbatos su citrina. Ramina

 6. Anykštėnas

  Mano supratimu valdantieji politikai tuoj sugalvos dėl savo algų pinigų pasidaryti ir privatizuos šaligatvius. Va tada privatininkas legaliai uždės mokestį kaip liberalas siūlė už pravažiavimą per Anykščius, tai už praėjimą taip pat reikia susimokėti. Iš surinktų mokesčių bus ir žolė atsėjama ir trinkelės atnaujinamos.

 7. Gyventojai turi pilną teisę pykti. Valant šaligatvius su traktoriuku, kuris neišsitenka ant šaligatvio, kadangi jo gabaritai žymiai didesni, išlaužė visus gyventojų puoselėjimas gyvatvores. Kas kompensuos?

  • Administracija

   dar pažiūrėsim kas ne savo žemėje ar neišlaikę atstumo susisodino želdinius. Laukite komisijos su žemėtvarkininkais.

 8. kodėl nenufotografavot, kai buvo miesto pakraščiai nenuvalyti

 9. Dvigubi standartai

  Kai su keturračiu važiuoji per laukus tai greitai prisistato aplinkos apsauga ir policija. Vienas baudžia už žalios paklotės sudarkimą, o kitas už KET pažeidimus. Įdomu kaip bus traktuojamį šie įvykiai. Matome kad pažeidimai atlikti. Ar nebus kartais taikomi dvigubi standartai?

 10. Pasižiurekit i Kavarsko šaligatvius

  • Ner Kavarske šią žiemą šaligatvių… Pagrindinėj miestelio aikštėj net dviem žmonėm prasilenkt sunku kai tokie takeliai „platūs“, o ka jau kalbėt apie pagrindinius šaligatvius…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.