Fotofaktas. Tvarka po savaitgalio

Nėra ramybės ir sekmadienį. UAB “Anykščių komunalinis ūkis” dirbantis rajono tarybos narys Alfrydas Savickas užfiksavo, kaip atrodo šiukšlių konteineriai Anykščiuose po savaitgalio.

Tiesa, reiktų pridėti, kad nors matosi prie konteinerių suneštų baldų, tačiau nereiškia, kad anykštėnai į konteinerius šiukšles meta bet kaip arba pridrabsto aplinkui. Šiuo atveju komunalininkams reiktų pykti ant vadinamųjų “sanitarų”, kurie apsiginklavę lazdelėmis ir prožektoriais kuičiasi ir išverčia lauk konteinerių turinį.

20 Komentarai

 1. Kokia valdžia,tokia ir tvarka.

 2. tvarka kaip ligoninėj

 3. Loginis klausimas

  Kas būtų, jei Savickas dirbtų lavonynėje?

 4. Alfrydas fotigrafuot išmoko,

  jau pažanga.

 5. nejaugi valdžia stovės su šautuvu prie konteinerių. Baikit pykti.. Apie rūšiavimą net neinasi rašyti,meta bele ką ,kur papuola. “Tikrintojų” konteinerius vis daugėja ir jaunėja.

 6. tai taip vadovauja tas Tubio draugelis?Gėda ant viso rajono su tokiu veikėju

 7. Įdomiai skamba,

  UAB “Anykščių komunalinis ūkis” dirbantis “FIKSATORIUS” užfiksavo ,kad blogai išvežamos šiukšlės. Tai jeigu konteineriai taip atrodo po savaitgalio ,reiškia blogai dirbat. Budėkit , vežkit ir savatgaliais , kamine reikalas nesuprantu ? Tokius pinigus lupat iš žmonių ,todėl ne fiksuoti reikia o savo darbą dirbti.

 8. Alfredas demonstruoja kaip jos nesusitvarko su savo darbu ir komunaliniam jam ne vieta

  • Svogūnų ežia

   Čia užuomina, kad jį reikia rinkti meru? Meras bus Tubis, Savickas bus vicemeras. Tubis jau žino, kad svarbu ištikimybė.

 9. ce fotkint nereike gyveni ir matai ta pati vaizda

 10. pasirodo,kaip alfedukas dirbti nesugeba

 11. ponas Alfrydai ne fotografuoti reikia ,o imtis reikiamu priemoniu ,kad tokios betvarkes nebutu , o dabar tamsta pas parodai ,kaip prastai atlieki savo pareigas ir ,kad tavo dirbtinai sukurtas etatas niekam nereikalingas ,o ir neaisku uz ka tamstai atlyginima moka

 12. Prisifotografavo savo darbovirtės broką
  😉

 13. pats dirba ir ant savo darbo stuma kur logyka

 14. as isvis nezinau ka jis daro nes kiko puslapi ner jo kontaktu . o kontaktu ner paprastu darbuotaju tik

 15. o viso labo , norint tvarkos, komunalininkai turėtų dirbti pagal slenkantį grafiką ir savaitgaliais, kaip ir kitur dirbama…kodėl po renginių šiukšlės kažkokiu būdu po nakties dingsta, o konteinerius ištuštinti savaitgalį neprivalu- lai dvokia iki kol susimylės įstaiga..

 16. Pykts dėdė

  Čia visada taip ir nereikia savaitgaliu, pilni konteineriai šiukšlių turbūt reikia vesti laiku o ne fotkint. Dėt į savo mašiną ir vest ne fotkines. Nesugebi susitvarkyti su savo darbu tai ne dirbk. Galva pakelės vaikstai visada tai nuleisk galva ir vesk šiukšles!

 17. Čia visada taip ir nereikia savaitgaliu, pilni konteineriai šiukšlių turbūt reikia vesti laiku o ne fotkint. Dėt į savo mašiną ir vest ne fotkines. Nesugebi susitvarkyti su savo darbu tai ne dirbk. Galva pakelės vaikstai visada tai nuleisk galva ir vesk šiukšles!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.