Fotofaktas. Turistinio miesto širdis apsunkusi nuo šiukšlių

Į „Nykščių“ redakciją kreipėsi anykštėnė, kuri sakė, kad jau metus nepavyksta išspręsti problemos.

Moteris kreipėsi dėl nuolat pilnų konteinerių buvusio „buitinio“ kieme, prie bibliotekos. Pasak jos, bandymas spręsti problemą su savivaldybe rezultatų nedavė. „Jei komunalininkai išveža šiukšles penktadienį, tai pirmadienį vėl konteineriai pilni. Pagalvokit, kaip atrodo, juk pats centras, žmonės vaikšto, svečiai, biblioteka greta, o pasienyje toks vaizdas“, – piktinosi anykštėnė. Moteris teigė, kad be įmonių į šiuos konteinerius šiukšles veža ir meta gyventojai.

Pasak jos, komunalininkams ji priekaištų neturi, nes jie reguliariai šiukšles pagal grafiką išveža. „Gal reikėtų įrengti vaizdo kameras, kad matytų, kas tas šiušles čia veža. Tai vyksta jau ne pirmą mėnesį, ir net ne metus, o dar ilgiau. Iš kitos pusės, gal galėtų komunalininkai dažniau tokiu atveju išvežti?“, – klausė moteris.

14 komentarų

 1. Biblioteka gauna naujas knygas dezese , kai ispakuoja ,tai dezes ir sunesa prie konteineriu , gyventojai cia ne prie ko .

 2. Kameros seniai yra ir reguliariai keičiama jų dislokacijos vieta.

 3. Aik pati vesk sena tarka!

 4. Centro gyventoja

  kreipkitės į rajono tarybą. Politikai turi daugiau svertų pajudinti vykdančios valdžios atstovus, kad parengtų naujus sprendimus dėl atliekų surinkimo konteinerių miesto centre įrengimo ir šiukšlių išvežimo pagal XXIa technologijas.

 5. Kiek laiko reikėtų dėžę išardyti ir gražiai sudėti i ryšulį, nėra noro tvarkytis patiems.

 6. Jo, sitoje vietoje nuolat buna kaip savartyne. Bet deje nieks nieko nedaro, kad nebutu taip.

 7. Istorija linksma

  viskas čia gerai. Perspektyvoje laukia centrinės aikštės įveiklinimas su mobiliais kioskais-pavilionais pagal rajono tarybos patvirtintą vyr. architektės pateiktą architektų studijos viziją.
  Taigi atliekų centre esančiame kieme tik padaugės, o tokie konteineriai tai jau muziejinė vertybė ir galima rodyti turistams kaip įdomųjį tikrą miesto centro vaizdą su visais jo užkulisais…
  Realizmas 21a kultūroje.

 8. Labai nemaža kiekį vakarais prinesa naudotos buitinės technikos likučių. Šalia kitoje buitinio pusėje gyvena toks veikėjas, pas kurį veža žmonės naudotus telikus, šaldytuvus, skalbykles, dujinės jis jas ardo, atskiria metalą o likučius spėkit kur veža ar tik ne čia.? Jis komunalinių moka kiek žinau už šiuos konteinerius. Bet stambiagabarites atliekas turi vežti kitur. Ir tokį didelį kiekį. Veikėjo vardas Marius kiek žinau. Komunalinis turi žinoti šį veikėją.

 9. jūs nemokat atnešę dėžių gražiai sulankstyti ir sudėti.? Tikri neišprusėliai vis ieško kaltų.

 10. Anykštėnas

  Reikia ant dėžių pažiūrėt pristatymo adresus.Tai jaučiu,kad kompiuteriai išpakuoti bus iš bibliotekos,nes matosi ant 1 popierinės dėžės.Parašyta:Made in China.Ir šiaip matosi,kad maisto dėžės.Tai čia aplinkiniai,kur dirba,tie ir suneša.Jeigu maisto dėžes užsako kiekvieną dieną,tai ir pilna dėžių,tik galėtų sulankstyt,o ne išmest didžiausias,kad sulankstytų,tai ir nebūtų tokios krūvos.

 11. Anksčiau tarybiniais laikais,kiemas buvo,tik buitinio darbuotojų mašinoms,o dabar 2021 m-kas,tik nori važiuoja,ir bibliotekos darbuotojos,dar spėju su giminėm,ir kebabinės,ir veterinarinės,ir Puntuko viešbučio.Ir Paminklai įsikūrę.Ko norėt laisva Lietuva.

 12. Pensininkas

  Anksčiau buvo viešbutis“Puntukas“ir gastronomas.Ir kam reikėjo laisvan žemės lopinėlim,šitą biblioteką pastatyt?Toks įspūdis,kad,kur nenori būti,kitur dirba.Ko blogai buvo biblioteka,policija,ligoninė,knygynas senosiose vietose.Tik pinigų švaistymas naujiems pastatams.Galėjo senus atremontuot,būtų pigiau išėję.Dabar dar Sodrą viešbučiu pavers.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.