Fotofaktas. Kai niekam nerūpi…

Į  “Nykščius” paskambinęs anykštėnas piktinosi, kad baigiama išleisti Anykščių užtvanka, o valdininkai nieko nedaro.

“Šiandien jau šeštadienis, užtvanka baigia išbėgti, oras puikus, bet nieko nedaroma. Juk kažkas gauna pinigus už užtvankos priežiūrą? Pasimatė, kad Tubio nėra (K. Tubis – laikinai nušalintas nuo pareigų Anykščių meras, – red. past.), ir tvarkos nėra. Tokios menkos problemos nesugebama išspręsti. Nesuprantu,  juk kiti valdininkai savivaldybėje sėdi,, Regioninis parkas yra, Aplinkos apsaugos agentūra yra, kodėl nepasirūpinama tokiu svarbiu miestui objektu, o gal daroma specialiai, kad užtvankos neliktų?” – pasipiktinimą liejo anykštėnas.

Užtvankos užlaidą laikantys lynai trūko pirmadienį. Akivaizdu, kad kaip ir kada bus tvarkoma ir ar išvis bus tvarkoma užtvanka Anykščiuose, informacijos gyventojams trūksta. Vargu, ar kas nors bus daroma per savaitgalį.

29 Komentarai

 1. Tai juk jau rašė, kad laukia kol vanduo kiek imanoma daugiau išsileis, kad sumažėtų pasipriešinimas ir galėtų ją sutvarkyt.

 2. Tai kam ja betvarkyt kai labiau susils oras bus nugriauta .

 3. Apsivogusių bičių sąraše yra toks atrsakingas už tvarką Adminstracijos direktorius. Kodėl jis nieko nedaro?

 4. Tetra Mobile

  Ne mero reikalas rūpintis duobėmis, girgždančiais vartais, lietvamzdžiais. Kai meras neturi strateginio mąstymo ir kompensacijos, tai bando kartoti Lukašenkos stilių ir pradeda mokinti kaip rauti morkas, valyti gatves. Visiems aukščiau paminėtos darbams yra skyrių specialistai, galų gale skyrių vedėjai. Tokios problemos net nevertos administracijos vadovų dėmesio. Aišku kaip dabartiniai administracijos vadovai gabus tik politikuoti, tai jie laiką eikvoja apžiūrinėdamas J.Jablonskio gatveje svogūnus ir krapus. O investicijos ir strateginiai projektai lieka be dėmesio.

 5. Obelevičius nežino turbūt, sužnos ir sutvarkys, ko čia puršiate – tik už Sigutį.

  • Mano bobute neiseinanti is namu, nezinanti kas yra internetas, gyvenanti Anyksciu pakrasti ZINO APIE TAI, bet jau sitas siknalaizys Obelevicius matai nezino turbut ane? Gal atsigauk.

   • Nauja lianų rūšis - "Sigutis"

    Sigutis man kaip tas vijoklis, kuris pats medžiu negimęs ir juo netaps. O vijoklis be atramos, ant kurios vyniojasi, augti negali. Buvo Sigutis meru – vyniojosi ant Donato Krikštaponio ir Viliaus Juodelio atramų. Kai šių nebeliko, persimetė ant tvirtos Kęstučio Tubio kolonos. Bet ir vėl gi medžiu netapo. Ant ko dabar vyniosis meras S.Obelevičius, jei nebus Tubio? Ant Vaigino su Pakelčiu? Per ne lyg dygliuotos šios atramėlės. Viena jau papuvusi, kita taip dar iki šiol ir nesukietėjusi.
    Vat ir pagalvokime prieš rinkdami Anykščių rajono merą! Kam Anykščiams tiek nervų dėl konservų?

 6. Juk turim merą nenušalintą,reikia daugiau rūpintis ne rinkimais o Anykščių problemomis ,knygą galima pristatinėti ir po rinkimų.Tik už Tubį jei norit kad valdininkai dirbtų atsakingai.

 7. kam ji isvis reikalinga,tik vers ir atydaryt visas sklendes ir zuvims nerstavietes bus ir gamta normalizuosis

  • Tai sigutis su baura matyt ir nugriaus, jau europos pinigėliai laukia, kol juos pasiims už užtvankos nugriovimą. Būsim pirmieji Lietuvoje nugriovę savo mieste užtvanką, viskas eina pagal planą.

 8. GRAZINKIT TUBĮ, BUS TVARKA.

 9. Ner tvarkos be Tubio ,o dar norejo ikišt vaigina ar pakelti .Jau prie obelevičiaus ner tvarkos ,o visiems rūpi tik kaip pavaryt ant Kęsto T .

 10. Sutapimas. Tik vienas kolchoznikas uzsimojo griauti uztvanka noredamas isvogti ES milijonus…ir lynai po savaites “netycia nutruko” Zek ir uztvanka pati sugrius po truputi taip “netycia”

 11. ko jus cia vyduriuojat del tos uztvankos ,nebeturit kas veikti

 12. Ne pirmą kartą sakau,kad Anykščių miestui reikia gero seniūno,norint,kad trarka mieste būtų.

 13. Dirbkit viena karta

  Šie valdžios monstrai miega kabinetuose ir semia tūkstančius į savo kišenės,nei proto,nei noro dėl eilinio anykštėno ir tvarkos.

 14. Klebesitas

  O man vienodai rodo gali nors išgaruoti šitą upė vadinama sventoji

 15. Buves Lietuvis

  Čia Lietuva ,tau reik tu ir pasidaryk , tad vietoj ragelio tapšnojimo galėjai tuos vartus uždaryt

 16. Teisingai, isleiskim, o atsilaisvinusius pakrantes skypus landzbergiams po 1 eura parduosim.

 17. To Anyksciam

  …. Nu jei tiek daug uz tubi tai ir prezidentas laukia aiskus.

 18. Ir kavinė sugrius

 19. ko tiketis

  atajo botanikas ir viskas iskart griuna

 20. Stebetojas

  Paziurejus i nuotrauka ir atkreipus demesi i nurudyjusi trosa , man Kyla mintis kad trosas tiktai per plonas.Kai pastate uztvanka jie tikrai buvo stori.

 21. o kam miestui uztvanka juk yra baseinas

 22. o kam miestui uztvanka juk yra baseinas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.