Fotofaktas. Sutvarkė žaidimų aikštelę

Komunalininkai susilaukia daug miestelėnų priekaištų dėl savo darbo. Ir tiek mažai gauna padėkų.

Šiek tiek padėtį pataisykime – UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai sutvarkė vaikų žaidimų aikštelės Šaltupio gatvėje dangą. Medinė danga vietomis buvo išlūžusi, kelianti pavojų. Ačiū už darbą.

Tiesa, nors ir sutvarkyta, tačiau ši aikštelė turbūt greitu laiku komunalininkams taps tikru galvos skausmu, nes medinė danga reikalaus vis daugiau priežiūros. Ši aikštelė įrengta 2012 metais.

16 komentarų

 1. Kas ren žaidžia….

 2. gal didesnė padėka redakcijai už tai, kad paviešino įvykį, kai aikštelėje žmogus krisdamas susižalojo. Čia gerai KIK baigėsi, kad pastarasis buvo “kaltas“ dėl to, kad išgėręs alkoholio, o taip tai būtų ir gydymo išlaidas ir moralinę žalą tekę apmokėti dėl neatsakingumo ir objekto nepriežiūros. Kiekvieną darbą reikia atlikti laiku, tinkamai ir tuomet nesusilauksi neigiamų atsiliepimų, o natūraliai pagyrimų ir pasididžiavimo darbo rezultatais.

 3. Komunalinis dirba operatyviai , pamate , atliko remonta , namo zmones patenkinti , moterys jau kalba apie aiksteles panaudojima senjoru sokiu vakarams ruosti .

  • Eik jau tu , Pransi, katinams uodegas pakelk, o ne komunalinui, kuris po žiemos neapžiūrėjo ir nesiėmė savo pareigos vykdymo, kol spaudoje nepasirodė vieša informacija apie neprižiūrėtą objektą. Čia kaip su šiukšlynu prie Marijonos sodu…

 4. Siaip pries montuojant mediena reiketu ja sutvarkyti. Pvz impregnuoti, nudazyti, o jei jau taip nesinori dazyti tai impregnuota mediena montuoti (pilno impregnanto). Medsraigscius reikia naudoti skirtus lauko darbams, kad nerudytu. Ar kada nors galima padaryti taip kaip priklauso, o ne taip kaip pigiau. Uzteks gal chalturinti ar jie galvoja, kad visi cia durni ir niekas nieko nemato ir nesupranta. Taipogi ir pesciuju takas, visas puna, nes vel tos pacios klaidos kaip ir zaidimu aiksteleje. Visur tik kaip pigiau ir greiciau, o ne, kad tarnautu ir butu grazu.

 5. Pagrindinė problema, kad Anykščių miestas neturi šeimininkiškų vadovų. Kiekvienas politikas ar tarnautojas žiūri tik lengva ranka pasiekiamos svarios algos bet ne sunkiu darbu užsitarnaujamo darbo užmokesčio. Ko norėti dėl darbų kokybės, jeigu valdiškos įstaigos tarnautojas viešai pasako, kad žmonių norai dėl kokybės tai išmislas ir kad jiems tai net neįsivaizduotinas dalykas. Svarbų įsisavinti pinigus ….

  • Gera pastaba. Labai tinka, nes kitoje pusėje, kaip žaidimo aikštelė yra istorinis žemės sklypas. Manau, kad 1000 EUR parama už tokį sklypą labai parodo neukiškūmą. Jei nevagiant padaryti aukscijojnas tai kiek pinig ų ateitų rajono žmonių o ne sąrašo naudai?

 6. Mūsų vadai veterinoriai ir gelininkai. Da gražuolės dvi. Ko iš jų noreti

 7. Ką veikia mero patarėjos!

 8. Senai sakau,kad miestui rekalingas seniūnas-miesto šeimininkas.

  • turime pusę tuzino seniūnaičių ir dar kiek visokius vėjus pučiančių bendruomenių, kurios iš biudžeto pinigų prašo viešiems projektams, bet po to pamiršta prižiūrėti savo “daržus“. Taigi dar vienas tranas avilyje medaus koryje nepridės…

 9. Sakote,kad reikia miesto seniūno,o ką tada veiks savivaldybės valdžia. Išviso kam tiek daug reikia valdininkų tokiam mažam rajonui,prisėdę moteriškių,kurios apie ūkiškus reikaliukus nei bum. Komunalinio vyrai neblogai tvarkosi,bet jiems trūksta lėšų,o kodėl kažkieno broką turi tvarkyti KĮK reikia paspausti atsakingus už darbų priežiūrą skyrių vadovus jeigu atsirado kažkas negerai, o jeigu netikrino tai vyti lauk argi taip galima priduoti objektą kaip dešinisis upės krantas jau byra ir dar daug galima vardinti.

  • tam kur atsibodo

   Išvijus reiktų užantspauduoti kabineto duris ar ne? Iš to suprasime Jūsų politines pažiūras.

   • O jeigu pasiūloma oriai palikti… prieš tai purškiant visokį brudą ir dusinant.
    Ar čia bus koalicinės savos komandos pažiūros?

 10. bendruomenės pirmininko,seniūnaičio funkcija prižiūrėt gyventojus, surinkt ir pateikt informaciją,vykdyt miesto ar kaimo seniūno nurodymus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.