Fotofaktas. Suoliukai stadione juokina sportuojančius

Renovuotas Anykščių A.Baranausko pagrindinės mokyklos stadionas kelia ne tik teigiamas emocijas.

Sportuoti mėgstantys anykštėnai juokiasi, kad stadione kažkodėl stovi suoliukų eilė. „Ar gali suoliukai būti stadione?“, – klausai nustebę anykštėnai.

Na, stebėtis nėra kuo – o jei futbolininkai pavargs ir panorės prisėsti atsipūsti? Pagalvokim, kol vieni bėgios puolime, galės gynėjai prisėsti pailsėti. Bet kodėl tokiu atveju renovuojant J.Biliūno gimnazijos stadioną suoliukų nepastatė?

Be to, visų renovacijos subtilybių ir šiuolaikinių architektūros tendencijų nežinome, juk ir prie Lajų tako suoliukai nusukti į kitą pusę nei įprasta. (Nuotraukose J.Biliūno gimnazijos (kairėje) ir A.Baranausko mokyklos stadionas.

9 komentarai

 1. žinau, kas projektavo 🙂

 2. Gal galima stadione apšvietimą įjungti , nes man gerai apšviesdavo kiemą.

 3. Man atrodo,kad čia viskas normaliai. Aikštės linijos bus prieš suoliukus nubrėžtos,o čia atsarginių žaidėjų suolelis. nematau čia nieko juokingo.

 4. Nu ir kas gi projrktavo?nafik man tie tavo suoliukai

 5. vietini atsakyk

  Kai ką mokykla kiekviena savaite, „diena“ turės braižyti linijas.

 6. Tai kad į stadioną barone niekas neleidžia net įeit. Kam jis raikalingas tadu?

 7. nusiraminkite visi

  Projektuojant buvo padaryta klaida (Stadiono matmenis 80×40 , vartininko aikštelė 2,6 x 8,7 baudos aikštelė 7,7 x 16,1 vartų dydis 7,32 x2,44) juk mokykla nebraižys linijų kas savaite, šoninės linijos turi būti iki bėgimo takelių. Statybos rangovai pagamino( NE PAGAL PROJEKTA – turėjo būti su stogelių ir nešiojami) atsarginių žaidėjų suoliukus ir įkasė 3 metrai stadiono pusėn tuo sumažindami stadioną kokiais 8 m. į plotį . Jei suoliukai liks taip įkasti tai kils saugumo klausimas dėl vaikų saugumo. Tikimės šios klaidos bus ištaisytos priduodant šį sporto kompleksą.

 8. melų melas pavadinime

  niekas dar šiame objekte negali juokinti sportuojančių, nes pastarųjų net nėra ir būti negali, nes vyksta statybos ir jokie pašaliniai negali trainiotis statybų aikštelėje..

 9. O ko pagrindinio futbolo stadiono nefotkinat su suoliukais prie linijos?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.