Fotofaktas. Šieną siūlo sukrauti ant suoliukų

Gyventojai nepatenkinti tuo, kaip tvarkomasi su nupjauta žole.

„Nykščiai“ gavo skaitytojo laišką, kuriame piktinamasi netinkama priežiūra. „Pažiūrėkit, kaip komunalininkai tvarko miestą, konkrečiai – Pašventupio gatvėje toks vaizdas. Nuotrauka daryta šeštadienį, kai darbai buvo baigti penktadienį. Gal kita kartą tegul ant suoliuko sukrauna nupjauta žolę, bus minkščiau Anykščių svečiams pailsėti“, – rašoma laiške.

14 komentarų

 1. ten givenantys gali kralikus laikyt siena gatavai pripjauna tik neskis , a kati pats rasineji tai galima buvo pasimt grebli ir sugrept.

 2. Jau sutvarkyta. Pjovejai nupjove, valytoja sutvarke. Beda ne cia. Beda, kad nupjove tik dabar, o dabar jau rugpjutis. Iki siol kieciai ten stovejo muru. Iki pazastu uzauge, o uzaugo jie ten kur po gatves rekonstrukcijos turejo grazi zolyte augti.
  Kol po suda braidyti priprate zmones valdys rajona tol prosvaisciu sioje vietoje neizvelgiu, kad galetu buti. Jiems tai norma, ar maximum demesio neverta smulkmena. Jie to net nemato.

 3. jei kažkas blogai, tai sutvarkyk, nelojes kaip skalikas.

 4. tokia ir tvarka

  • Jonas Pagonas

   Vienas vadas tiesiai iš savo daržo į miesto pristatymą ateina, kitas nuo traktoriaus vairo pasileidęs pailsėt į tarnybos kontorą atvažiuoja. Merginos tik žiūri, kad pinigų eilutėse užtektų, o kas belieka, tai tik darbininkų krupštumo rezultatas ir tai dar yra juos su botagu genančių bėk ten, bėk šen…

 5. O kapinių takeliuose, kai nupjauna žolę, tai ant kapų visa nupjauta žolė sukrenta, kartais net gėlių nebesimato…

 6. KIKas čia ne prie ko – mačiau kaip vaikai sugrėbtą šieno kupetą išmėtė ant šaligatvio.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.