Fotofaktas. Sako, labai atšalo

„Nykščių“ skaitytojas atsiuntė savo pastebėjimus, kaip anykštėnai reaguoja į šalčius.

Sausio 15 dieną Anykščių mieste spaudžia 15 laipsnių šaltis. Nuotraukoje matosi, kad ne vienas daugiabučio Anykščiuose gyventojas šalčius pasitiko atvirais langais. Anykščiai – drąsių žmonių miestas.

17 komentarų

 1. Labai norejot silumos-turekit, ir nesiskuskit kad salta .Dabar atidarome langus ir viskas bus gerai-temperatura reguliojam patys.

 2. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O dabar pirmame aukste pamatuokite temeratura…….. Kiek suprantu ypatingai draugiska Anykstenu visuomene sunkiai steigia namu bendrijas ir tuo paciu reguliuojamus skaitiklius ant radijatoriu…… 🙂

 3. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O si Anykstenu bendruomeniskuma gerai parodo, kaip patalpu vedinimas pandemijos laikotarpiu, reikalauja butino foto genio isikisimo 🙂

 4. Pensininkai gauna kompensaciją, jiems gerai, todėl ir prašo atsukt šildymą kuo daugiau. Paskui langus atsidaro ir vėdina butus. Jiem kas, nereiks kosminės sąskaitos apmokėt.

  • Labai teisingas komentaras! Cia jau nebe vedinimas, o pastovus langu atidarymas, nes viduje nera kuom kvepuoti. Nakti prie atviro lango miegoti nesinori, bet viduje taip tvanku, kad net nesimiega. Pencininkams daugiau judet viduje reikia ir nebus salta!

 5. Pirmas aukstas. +24. Saskaita menesio pabaigoje tris kart dauginasi is laipsniu.

 6. Medikai liepe dazniau vedinti patalpas tai ir vedinam gal karona neuzpuls

  • ne tik dėl apsisaugojimo nuo Coronos rekomenduojama ben 15-20 min. atverti langus ir gerai išvėdinti patalpas bent du kartus per parą. Tada ir pelėsiai nuo susidarančios drėgmės neaugs ir gyventojų savijauta bus geresnė.

 7. normalus dalykas,kad praveria langus,juk ir kambarius reik išvėdinti.Negi sėdėsi pridususiam kambary kaip senos močiutės, kurios bijo langų atidaryti ir vasaros metu.

 8. Jeigu nesupranti tai nerašinėk netiesos ir nekiršink žmonių. Visada atidarau tik kokioms 5 minutėms,kadangi po renovacijos ir iš visų 5 bute radiatorių šila tik 2, palaikius atidarius langus šiek tiek pašila rad. sako,kad rad. šila nuo kažkokios oro temperatūros,bet niekas nesikeičia prie visokių temperatūrų. Neaišku ką daryti.

  • Infoanyksciai

   Laukite, greitai bus atidarytas pirtyje klientų aptarnavimo centras, kuriame Jums atskys į visus rūpimus klausimus.

 9. Radiatoriai pleška, nėra kuo kvėpuot, tai laikom langus atidarę

 10. pirmuose aukstuose temperatura zemesne apie 5-6 lapsniues nes vamzdis kuriuo kyla siluma ira tiek didesne negu ta kuri grizta ipimo auksto radiatoriu kuris sildo buta mokame vienodai vieni gyvena siltai kiti sala o silumos tinklai tik kelia mokesti uz sildymo ir karsto vandens sistemos prieziura jis nuo geguzes menesio paskilo dvigubai o pensininkai ne visi gauna kompensacijas

 11. Visur aiškina, kad reikia vėdinti, kad Covidas nepultų. Kam čia dabar fotografuoti ir taip sureikšminti pravertus langus?

 12. Tokiu durniu dar nemačiau,Žmonės juk kambarius vedimą.Jei kam per karšta ploniau renkitės.Gal kam patinka šaldyt kambarius visą dieną.Juk žiema minusinė temp.ne vasara.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.