Fotofaktas. Radybos

Pastabūs žmonės ir per šventę sugeba ką nors atrasti.

Ko gero, taip kalbėjosi sukišę galvas per Anykščių miesto šventę meras Sigutis Obelevičius ir Garbės pilietis Antanas Verbickas…

– Žiūrėk, Antanai, ką radau, ar ne tu pametei?

-Ne, Siguti, tai tu pametei, bet mano.

12 komentarų

 1. iš apačios išlindo vyskupo ranka.

 2. Mano nuomone neturi dabartinis meras supratingų patarėjų, kurios būtų čia pat viską sutvarkiusios, pakėlusios ir nesutrikdomai padėjusios Mero ir Garbės piliečiu tituluojamo anykštėno ceremonijos.

  • Ką čia paistote…

   • Cekava Zosė

    tikrai nesolidu, kai per oficialią mero ceremoniją du seniokai tūpinėja kaip darže prie pupų…

   • Jo žemas lygis. Tokia įdomi rajono valdžia kai tarybos posėdžiai iš namų, o po švente tie patys nariai trankosi visur. Įdomu kur didesnė tikimybė apsikresti.

    • už tai efektyvus administracinių lėšų naudojimas, sutaupant ir geriamo vandens ir kavos ir sanitarinų priemonių sąnaudas savivaldybėje. Kiekvienas valdžios narys per posėdžius dabra geria savo kavą, vandenį, į savo tuoletą vaikšto…
     Iš sutaupytų lėšų galima ir mero reprezentacinius pietus Puntuke užsakyti. Viskas čia gerai.

     • Toks komunistaas Tubis darydava puotas 300 svečių, o dabartinis tik 70 … Kų tai rieški? Kad Tubis pinigus skirdava kaip reiki, o dabartinis taupa savo daržui?

 3. Svėdasų Jadzė

  Mirusi moteris sėdėjo automobilyje, o garažo gilumoje rastas ir negyvas jos vyras. Iš ant moters kūno paliktų sužalojimų, kraujosruvų ir nubrozdinimų bei automobilyje rastų kraujo lašų teisėsaugininkai sprendžia, kad sutuoktiniai dėl kažko susipyko ir susigrūmė automobilio viduje. Įtariama, jog konflikto metu vyras nužudė žmoną, o po to pakėlė ranką prieš save.

 4. Nera Lietuvoje tokiu kvailiu, kaip anykstenai.

 5. viska gyvenime nutinka.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.