Fotofaktas. Pirmasis sniegas

Nors ir banalus posakis, kad kelininkus žiema užklumpa netikėtai, bet tai tiesa.

Anykščių miestas, Taikos gatvė, 9 valandos 30 minučių. Štai kaip atrodo gatvės kelio danga.

 

18 komentarų

 1. Kada bus valomi tvarkingai šaligatviai. Kažkas turėtų priimant į darbą naują žmogų nurodyti kur valyti, ir kas priklauso prie vieno namo nuvalo,o prie kito palieka ,o aikštelės ar priklauso? Ateina žiema ir problemos pasidaro. Atsibodo valytis.

 2. Važiavom 7.30 link Kurkliu. Kelias baisus, nevalytas, nebarstytas. Kaip visada žiema atejo netiketai.

 3. Visi jus zmones tik kasti ir rekti kad keliai nevalyti,tikri lietuviai kitu siknas tik ziuri.pradziai savo samoninguma ijunkit ,vaziuokit atsargiai ir nebus ko lot.o dbr biski tik pasnigo ir tragedijos….

 4. Kelius nuvalykit ,atsibodo slidinėt į griovius visokius

 5. Tai kam tada reikalingi kelininkai ar tik pinigams paimti.

 6. Anykštėnė.

  Reikia rinktis saugų greitį o nedejuoti kad keliai nebarstyti. Jeigu lekiat akis išdege tai nedejuokit kad slidu…

 7. Jai bijai važiuot ir neasugebi pasirinkt saugaus greičio esant slidžiai kelio dangai. Nessėskit už vairo.tokiems ant kelio ne vieta. Prisiperkat šudinu padangu devėtu po 30e uz komplekta ir kaltina kelininkus.patiems mastyt reikia juk nepastatys po barstytuva ir po greideri prieki kiekvienos auto kai važiuojat.mastyt reikia.

 8. Na ir kas blogai su tuo keliu, nulaižyt gal reikėjo

 9. gyvenam kaip pokari

 10. Europa babkes taupo,prie ruso buvo rojus

 11. Ir iš lovos lipdamas gali galva nusisukt pasnygo tai liežuviai turi darbo .Pasnygo blogai .eglutė bloga ar yra kas nors gerai ?

 12. kada bus pradėti normaliai valyti šaligatviai. Nevalomi vasarą,nevalomi ir žiemą.Už ką mes mokame pinigus.ir kada bus tvarka.

 13. Klausyk PAPRASTASIS,,jeigu tu šuo loji ,tai nereiškia kad mes lojam,tiesiog žmonės diskutuoja,kad pinigus mokam pirkdami kurą, kelių priežiūrai,bet tokie lojikai kaip tu nenori suprast,kad mūsų pinigai keliauja kažkam į kišenę

 14. nebarsto, taigi gerai ,mašinos bus sveikesnės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.