Fotofaktas. Pasidžiaugė

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pasidžiaugė viešnage Anykščiuose.

Savo socialinio tinklo paskyroje ministras įdėjo nuotraukų iš apsilankymo. „Lankydamasis Anykščiuose kartu su susisiekimo viceministru Virgaudu Puodžiuku, Anykščių rajono meru Sigučiu Obelevičiumi, Seimo nariais Tomu Tomilinu ir Antanu Baura bei Anykščių rajono savivaldybės atstovais domėjomės, kaip vyksta kelių remonto darbai, aptarėme didžiausias problemas bei pasidžiaugėme jau dabar akivaizdžiai pastebimais rezultatais“, – rašė J.Narkevičius.

10 komentarų

 1. as irgi apsciaugiu kai man dykai kas pastata du simtgramius ariekas.

 2. Gal ir meras pasidžiaugs, kad išrinkom Tomiliną

 3. Du ponai mokytojai (matematikas ir botanikas) net nežino elementarių pėščiojo eismo dalyvio saugaus elgiasio kelyje taisyklių. Kokį prastą pavyzdį rodo stovėdami ne keleivių laukimo aikštelėje, o ant kelio ir dar be atšvaitų ir be įspėjančiųjų liemenių.
  Kur žiūri šitų ponų patarėjai ir delegacijos narai, kad leidžia taip “grybaut“ ant kelio. Ar tik nesusilauks iš kelių policijos skirtų baudų ponai?

 4. tikri bebrai

 5. anykstietis

  gal nereikia izeidinet-tai akimirka kol foto daromas-nedrazu prasivardziuot geriau paklaust -ka pazadejo kol dar ministras ka pagelbes Anyksciams

 6. Turizmo pedikai

 7. …kaip vyksta kelių remonto darbai, aptarėme didžiausias problemas bei pasidžiaugėme jau dabar akivaizdžiai pastebimais rezultatais“, – rašė J.Narkevičius. Ministrui jau nesvarbu, o vat meras galėtu konkrečiai apie „pastebimus“ rezultatus parašyti.

 8. Įdomu kam dabar asfaltą ties,skverneliui nutiesė,kas sekantis?.

 9. Atcimenu irgi

  Keliuka link jovaišos .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.