Fotofaktas. Nupjovė, bet nežino kas

Anykščių Šaltupio gatvės 10 namo gyventojai sprendė keblų klausimą.

Prie šio namo gyventojų sodintos ir puoselėtos alyvos nupjautos, jų šakos nutrenktos prie konteinerių. Įdomiausia, kad pradėję ieškoti, kas gi jas nupjovė, atsakymo taip ir nesurado. „Galvojom, kad komunalininkai, bet jie neigia, kreipėmės į savivaldybės Architektūros skyrių, bet irgi nieko nežinojo. Galiausiai paaiškėjo, kad galbūt alyvas nurėžė kažkokia tarnyba, bet taip ir neaišku kuri“, – sakė į „Nykščius“ paskambinęs ir prisistatyti nenorėjęs vyras.

Išties įdomu, kokia tarnyba gali taip šeimininkauti Anykščiuose?

23 komentarai

 1. galejo eismui trukdyt tai keliu tarnyba ir nupjove , reikia kreiptis saugaus eismo komisijon .

  • kur jau saugaus eismo komisijon!? Organizuot neeilinį miestelio tarybos posėdį, kreiptis į Generalinę prokuratūrą, Seimą, Vyriausybę, Strasbūrą!!!! Kur girdėta, kad kažkas be kažkieno žinios iškirto šabakštyną ir padarė tvarkingiau. kur Kubylius, landsbergiai, Sigutis žiūri!!!??? baisu, kas daros… gerai, va, kad yra takių fatografų, katrie viskų mata ir fatigrafuoja.

 2. pavasari jos isleis daigus ir alyvos ataugs , nieko cia baisaus , jos greit auga ir gyventojai bus dar labiau patenkinti ir geresis ju sodria zaluma.

 3. Biliūno gatvės daugiabutyje vienam bute garsiai perdžia. Kur kreiptis dėl triukšmo ir keliamų virpesių suvaldymo? Ar architektūros skyriun ar statybų skyriun ar dujų ūkin ar visuomenės sveikatos biuro centran?

  • cia labai subtilus klausimas , reikia su to buto gyventoju (ja ) pakalbet , gal vakarienei nevartot kai kuriu produktu pvz . raugintu kopustu , pupeliu ir t.t , o gal ta kuno dali storai apvyniot garsa izoliuojancia medziaga .

 4. kur debilė ekonomistė?

  Dabar pilnatis. Pats laikas apsireikšti debilai ekonomistei ir apvemti statybų skyrių. Nes krūmas netoli statinio, tad yra proga.

 5. is kelmu matos , kad jos nudziuve buvo , todel ir nupjove , kam stagarai gadins vaizda.

 6. na bet ir neraštingi gyventojai, kad beldžiasi į visas duris, o pakaktų tik praverti mero pavaduotojo duris ir viską išgirstų. Kiekvieną antradienį mero pavaduotojo iniciatyva savivaldybėje rengiami pasitarimai dėl miesto tvarkos, kuriame atsiskaito visų tarnybų atsakingi asmenys. Taigi be mero pavaduotojo žinios joks akmuo iš vietos nepajudės ir jokie kelmai neatsiras ir neišnyks.

 7. zmones turejo girdet kaip ta miskapjove pjove ievas ,nebent vidurnakty pjove , kai zmones kietai miega , juk kai zoles pjauna tai negali apsiklausyt , o cia juk medziai , reikia vaizdo kameras perziuret kas su sita miskapjove vaziavo ir bus aisku kieno cia darbas .

 8. namas beveik pensininkų tai kaip niekas nematė?

 9. Nu, prie Statybininkų 14 bobos irgi nupjovė alyvas, o po to išrovė ir pasodino kažkokių nesąmonių. Argi tos alyvos trukdė? Nenusakomai gražūs krūmai buvo, kasmet žydėjo, reikėjo tik paformuot, o ne išraut…

  • As netoli gyvenu ir maciau kaip rove alyvu kelmus ir paklausiau ka atsodins , tai man atsake , kad toks augalas bus tik vienintelis mieste , dabar nenori atskleist koks tai , nes kiti pasigaus ju ideja ir prisisodins , o jos nori kad jis butu vienintelis , ir dar pridejo ,kad dabartines moterys stokoja ideju , nesupranta tikro grozio .

 10. Jai mano valia but as puse medziu ispjauciau Anyksciuose ir puse lempu prie tilto uzgesinciau ten kaip fermoi lempu nei miegot nei grozio. Ipatingai apibintuotos egles va cia tai menas 😀 ir sugalvok tu tokia nesamone o cia skundzesi del kaskokio krumo nuresto kuris nei reikalingas nei is jo naudos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.