Fotofaktas. „Maximoje“ – tuščia lentyna

Anykščių „Maxima“ parduotuvėje penktadienį anykštėnai galėjo prisiminti sovietmetį. Sumanę nusipirkti šviežios mėsos parduotuvėje rado tuščią lentyną.

Pasirodo, kad bendrovė „Maxima“ sustabdė šviežios mėsos ir marinuotų produktų prekybą Lietuvoje visose 247 „Maxima“ parduotuvėse. Įmonei kilo įtarimų, jog galbūt dalis žalios mėsos produkcijos gali būti užteršta salmonelėmis.

„Maxima“ atstovė Ernesta Dapkienė žiniasklaidai teigė, kad apie situaciją informuota Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Produktų tyrimo rezultatai bus žinomi kitą savaitę, tačiau jau šeštadienį „Maxima“ prekyboje bus nauja produkcija.
„Iš „Maximos“ atstovų šiandien pusę šešių vakare buvom informuoti, kad įmonei kilo įtarimų, jog galbūt dalis žalios mėsos produkcijos gali būti užteršta mikrobiologiniais mikroorganizmais salmonelėmis“, – teigė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė Jurgita Savickaitė. Dabar vyks tyrimas, kurio rezultatai bus aiškūs kitą savaitę. „Maxima“ atstovė  E. Dapkienė teigė, kad mėsos tiekimą į parduotuves tikimasi atnaujinti šeštadienį.

15 komentarų

 1. Tikrai neismes , bus kepta sonine ( juk termiskai apdorojus visi tie mikro zus )o kaip skaitytojai mano ?

 2. Sovietmetis buvo rojus. Degtukai kainavo 1 Kap. Mėsa pigi, degtinė pigi, cigaretės pigios. Nebuvo NATO kareivių, konteinerių ir visokių rinkimų komitetų.

  • Tai ir gryzk i savo sovietmeti, jis juk netoli…. Ka čia veiki?!…

   • Kažin ar taip

    Mėsa 2 rubliai kg., šnapsas 4-5 rubliai iki 1986, 10 rublių vėliau. Atlyginimas 100-200 rublių mėnesiui, t.y. 5-10 rublių darbo dienai. Vidutiniškai viena bonka su vienu kg.mėsos dienai.
    Dabar net minimali alga mėnesiui 430 €, t.y. virš 20€ darbo dienai. Na tikrai išeina daugiau kaip puslitris šnapso ir kg mėsos.
    Žinoma, energetikos kainos skiriasi, bet tikrai sovietmečiu nestovėjo kiekvienam namo kieme po tris automobilius, o daugiabučių aikštelėse tai šiukšlės ir lapai mėtėsi, o ne sausakimšos nuo info buvo.

  • Avinų tauta pardavė Lietuva už alų ir skalbimo miltelius

 3. Ko esam verti, ta ir turim, už nepriklausomibe balsavo visi, bet laimėjo niekšai jie ir kuria sau savo klanam, grupuotėm,, laiminga Lietuva,,

 4. Protingiausia butu sia mesa isvezt i miskus ir susert vilkam , vilkai butu sotus ir nepjautu naminiu kiauliu ir aviu .

 5. ahhhhh kaip gera mėsos nevalgyt. ☺☺☺ nereik trydaliot dabar ir bijot kad gyvių viduj randasi.

 6. Maciau ,kaip is Maximos pakrove mesa ir kaip krovikai sake , kad ves i miesteliu Kavarsko , Troskunu ,Svedasu privacias parduotuves ir ten be vargo parduos , nes bus paskelbta, kad ispardavimas , nuolaidos iki 60 %

 7. Užtat dieną buvo pilna lentyna nukainotos mėsos prikrauta, ko niekas gyvenime nebūdavo, viskas į dešreles ir šašlus sueidavo.

 8. Maximki mėsa smirda pastoviai niekada neperku

 9. Pagaliau normaliai išsiplovė šaldytuvus. Dažniau taip!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.