Fotofaktas. Laikosi atokiai

Nors iš visų pretendentų į mero postą liko dviese, viešojoje erdvėje, t. y.  reklaminiuose stenduose  Kęstutis Tubis ir Sigutis Obelevičius vienas nuo kito laikosi atokiai.  Simboliška.

8 Komentarai

 1. VIS DAŽNIAU AŠ SAVĘS KLAUSIU...

  Na kaip čia yra? Kuo arčiau sekmadienis ir balsavimas, tuo dažniau mūsų mielosios “konservuotosios kregždutės” virsta šikšnosparniais – vampyrais, naktimis geriančiais arklių ir galvijų kraują? Be saiko! Vos tik išbadėję pripuola. O po to šoka savo baliuje Vampyrų valsą…

 2. Tiesiog ir laiptinėse labiau atkreipia dėmesį tas skelbimas, kuris yra išsiskyręs, net jei ne centre, o krašte prisegtas, bet turi aplink tuščios erdvės. Priešingu atveju matai tiesiog masę kažkokių užrašų, o visų skaityti neturi laiko ar noro.

 3. KAIP SIGUČIO CHEBRAI NUO RINKIMŲ GALVOS SUSISUKO 🙂 :

 4. LEONAS ALESIONKA

  Gerbiamieji, kol visi čia ardosi ir draskosi dėl sekmadienio balsavimo, noriu ramiai jums pasakyti štai ką. Dar taip nesenai viena šeimynėlė su nuosavu laikraščiu ir nagla “baurakarbauskinė chebra” jums aršiai bandė įpiršti kandidatą Vaiginą. O jūs visai nepasimetėte ir labai aiškiai pasakėte tam ponui: „Eik į antrą vietą nuo galo!“ Labai aiškiai ir lietuviškai pasakėte. Suprato. Dabar jums irgi aršiai ir nachališkai brukamas Sigutis Obelevičius. Jūsų šventa valia, kaip nuspręsite – taip ir bus. Bet aš ne apie tai.
  Toje apygardoje, kur balsuosiu, irgi antras turas. Tai kodėl gi aš esu pasakęs, kad savo merą jau išsirinkau? Ogi todėl, kad abu kandidatus asmeniškai pažįstu. Vienas jų ilgametis meras, keliamas Valstiečių partijos, o kitas – buvęs mano bendrapartietis – to rajono socialdemokratų skyriaus pirmininkas. Pirmasis dabartinis meras, antrasis vicemeras. Abu vyrai gerai sutaria. Vandeniu neperliesi. Profesionaliai dirba. Tvirta ilgametė koalicija. Kitiems šansų kenkti nėra. Kuris iš jų sekmadienį belaimėtų, tą ir aš laikysiu sau nesvetimu. Tarp jų rietenų ir išdavysčių nėra. Balsuosiu, tačiau abiem atvejais rezultatais būsiu patenkintas.
  Kad gi taip sklandžiai Anykščiuose būtų… O juk viskas nuo jūsų priklauso. Kokį lyderį merą išsirinksite, kokią tvirtą kolona pastatysite, prie tokio ir privalės jungtis silpnesni. Jūsų, o ne partijų valia! Todėl ir linkiu, kad Anykščių rajoną aplankytų sėkmė.

  • Leonello, tau neturėtų rūpėti anykštėnų reikalai, kaip ir mums visai nesvarbi tavo nuomonė. Pasilik ją sau. Balsuosime, prabalsuosime ir išsirinkisme merą, o tu ramiai ir sveikatingai gyvenk kaimyniniame rajone. Jei duos Dievas galėsi susitikinėti su buvusiu meru ir girti ar keikti Anykščius ir anykštėnus…

 5. O konservatoriai jau švenčia Sigučio pergalę nelaukę sekmadienio ?

  Valgo geria ir dainuoja:

 6. patarimas

  Baigiat jūs visi nuo proto nulipt, ne kitaip. Padurniuokit dar iki sekmadienio vėlaus vakaro, tada padėkit didelį tašką. Viskas bus baigta ir nuo jūsų komentarų niekas nebepasikeis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.