Fotofaktas. Kaukės privalomos

Į „Nykščius“ kreipėsi anykštėnė, kuri neteko žado, apsilankiusi vienoje iš Anykščių parduotuvių.

„Nesitikėjau tokio vaizdo pamatyti – po parduotuvę, kur prekiaujama maisto produktais, vaikščiojo žmogus nuleistomis kelnėmis. Kaip tai galima. Iškviečiau apsaugą, bet jie sakė, kad nieko negali padaryti. Nusistebėjau – jei ateinu be kaukės, manęs į parduotuvę neįleidžia, o jei kažkas ateina be kelnių arba jas nusimauna, tai galima?Aš kvėpuodama galiu užkrėsti, o štai per kitą vietą neužkrečiama?“, – stebėjosi anykštėnė.

„Nežinau nieko apie tą žmogų, bet jei jis serga, kažkas turi juo pasirūpinti, taip negalima, juk žmonės ateina pirkti maisto, tai nehigieniška“, – sakė anykštėnė, kuri tikisi, kad daugiau parduotuvėse neteks pamatyti tokio vaizdo.

Pranešimus siųskite el.paštu info@nyksciai.lt

19 komentarų

 1. mano nuomone mielai anykštėnei trūksta tolerancijos ir pagarbos negalią ar sutrikimą turinčiam asmeniui ir laisvės bei demokratijos suvokimo.

  • Juozai, tu juozai,

   kaip dabar neapkaltinai rajono vadovų ir daugumos tarybos narių, kad nestovi prie iki durų ir neužmauna kelnių..Ane, donalduk, tai vis vagi kitų vardą, gėda.

   • Ne advokatas

    reikia pastebėti, kad privataus asmens vaizdo duomenų naudojimas viešai be to asmens sutikimo užtraukia atsakomybė pagal CK ir BDAĮ

    • atsiprasome, kad naudojame jusu vaizda,

    • o tu matai ta privaatu zmogu,ADVOKATAS, JUOKAS IMA.

     • Tamsta susipažinkite : CK 2.22 straipsnis. Teisė į atvaizdą

      1. Fizinio asmens nuotrauka (jos dalis), portretas ar kitoks atvaizdas gali būti atgaminami, parduodami, demonstruojami, spausdinami, taip pat pats asmuo gali būti fotografuojamas tik jo sutikimu. Po asmens mirties tokį sutikimą gali duoti jo sutuoktinis, tėvai ar vaikai.

      2. Asmens sutikimo nereikia, jeigu šie veiksmai yra susiję su visuomenine asmens veikla, jo tarnybine padėtimi, teisėsaugos institucijų reikalavimu arba jeigu fotografuojama viešoje vietoje. Tačiau asmens nuotraukos (jos dalies), padarytos šiais atvejais, negalima demonstruoti, atgaminti ar parduoti, jeigu tai pažemintų asmens garbę, orumą ar dalykinę reputaciją.

      3. Fizinis asmuo, kurio teisė į atvaizdą buvo pažeista, turi teisę teismo tvarka reikalauti nutraukti tokius veiksmus bei atlyginti turtinę ir neturtinę žalą. Po asmens mirties tokį ieškinį turi teisę pareikšti jo sutuoktinis, vaikai ir tėvai.

  • Jei jis turi tokią negalią, kad nuogu užpakaliu vaikšto, jį turi prižiūrėti artimas žmogus ar slaugė namie. Visai nenoriu pirkti sviesto ar mėsos, jei jis visa tai čiupinėjo, prieš tai , žinoma, užpakalį kasėsi ar pimpalą tikrino…

  • Dabar tokia mada! 🙂

 2. švaruoliams

  Užpakalį pasikasyti ar pimpalą tikrinti galima ir sėdint mašinoje…o po to ateiti pirkti to paties sviesto ir mėsos, argi ne?

 3. Čigonės visos vaikšto be apatinių kelnaičių, terbas po sijonais prisikabinusios

 4. Gaila žmogaus, ir tiek, nes greičiausiai turi seksualinių psichologinių problemų. To nesupranta ir neieško pagalbos….

 5. Labiau gaila tos asbos, kuri sukėlė tokį ažiotažą dėl žmogaus su negalia.

 6. O koks “ humaniškumas“! Jis taip vaikšto jau ne kartą teko matyti Bet kuo toliau tuo gražiau! Jau eina numautomis kelnėmis ir iš pampersų krintančiomis fekalijomis Tad gero apsipirkimo visiems!

 7. prie ko cia laisve ir demokratija? Atseit zeidzia to zmogaus garbe ir oruma….sukeltas aziotazas .eiline pirkeja elgiasi pilietiskai.Argi visa tai nezemina kitu pirkeju nevaro baimes del rimto uzkrato. susirupinkit visos tos slaugytojos ir tie teisuoliai,kad tam neigaliam zmoguciui butu suteikta reikiama pagalba

 8. Parduotuvės lankytoja

  Gaila tų žmonių,kurie gyvena tik straipsniais,jeigu žino straipsnius tai gal žino ir tarnybas kurie gali pasirūpinti tais žmonėmis.
  Ar tik rašinėja straipsnius ?.Nenorėčiau apsipirkti toje parduotuvėje ,galima spręsti kokia higiena parduotuvėje ,jeigu toleruojami tokie dalykai.Bravo .kad atsiranda tokių žmonių,kurie paviešina tam tikrų tarnybų neveiksnumą.

 9. lietuvaite

  Kaip baisu…….AČIŪ tai pirkėjai, kuri neliko abejinga ir pradėjo ieškoti pagalbos tam žmogui!!!!! Aš gal net policiją būčiau iškvietusi pamačius toki vaizdą. Dėl apsaugos reakcijos iš vis nera žodžiu! Greičiausia parduotuvėsi vadovai nežino, kaip jų apsauga dirba……..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.