Fotofaktas. Jau direktorius?

Gegužės mėnesį iš pareigų atleistas buvęs Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas, o laikinuoju įstaigos vadovu paskirtas buvęs mero patarėjas Dalis Vaiginas.

Meras Sigutis Obelevičius tada kalbėjo, kad greitai surengtas konkursas užimti Anykščių ligoninės direktoriaus pareigoms, o D.Vaiginas „laikinuoju“ bus kol savivaldybė organizuos konkursą. Tačiau Anykščių rajono tarybai atsiųstame prašyme D. Vaiginas pasirašinėja ne kaip laikinai einantis direktoriaus pareigas, o kaip direktorius. Konkursas jau įvyko?

19 komentarų

 1. Galimas daiktas, kad greit septyniasdešimt metų sulauksiantis Vaiginas nesiorientuoja aplinkoje… Nėra čia ko stebėtis!

  • Prašom dėl gerviamo prezidento, gydytojo, administratoriaus, politikos veikėjo amžiaus nereikšti patyčių. Tai jums gali atsiliepti administracine tvarka.

  • Dangus nusprendė, kad baigtųsi jo giminė. Daugiau TOKIŲ nebus.

  • Odė laikinjam :)

   Ateina genijai ir vėl išnyksta.
   Atėjo Vaiginas visiem laikam!
   Ne veltui buką jis bukam sodino
   Su viltimi sugrįžt postan senan.

   Kreivus kelius per Vaiginą pažinom.
   Per jį išmokom „staliniški“ būt.
   Todėl mes postą Vaiginui grąžinam,
   Kaip tvirtą pažadą vado poste supūt.

   Ateina genijai ir vėl išnyksta.
   Nejaugi Vaiginas visiem laikam?
   Paklausk Sigučio – seno komunisto:
   Konservų kaily gera būti jam?

 2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Na taip ir yra: Meru tapti neišdegė, tai nors ant rašto pasijuto ligoninės vadu. Tipo dar vienas perversmas su mero – komunisto palaiminimu? Taip veikia Anykščių „Penktoji kolona“ ?

 3. Gėda džiunglėms !

  Kiek rajono valdžia dar tyčiosis iš ligoninės? Valdžiai nuolaidžiaujant Vaigino naglumas jau peržengė ribas.

 4. Va tai tau...

  Ale kaip gi čia tokio įvykio nepastebėjo „Anykšta“? Pražiopsojo ar tik apsimetė, kad nemato? Taip nesenai dalyvavusi susimovusio „baurakarbauskinio“ projekto „Vaiginą į merus“ veikoje „šmigelskinė“ Anykšta ir vėl nusišvogerino, a ne? Ar tai tik eilinis apakimas?

  • Reikėtų antraščių- Direktorius gelbsti ligoninę. Jis gimęs būti direktoriumi. Kas mes be jo. Jis sunaikino koroną Europoje.

 5. Gal jau ir konkursas patyliukais įvyko? Ir atėjo Vaiginas visiems laikams

  • Kraupu taip... įdomu.

   Kas bus, kai išeis visiems laikams? Gal žinoma kada ? Ar ištversim be jo? O gal ir mus žemė visus su juo priims, atsivers praraja , bumt visi…

 6. Visad LEP-as skirstė darbuotojus į mylimus ir nekenčiamus. Dabar su juo išviso sunku susikalbėti. Neatsakinėja į konkrečius klausimus. Kas žino, gal nesuvokia, gal negirdi, o gal didybė neleidžia. Jis tapo įdomus, gal kokius vaistukus geria. Juokingu tapo.

 7. Labai blogai apie jį atsiliepia buvę jo darbuotojai

  • Aha atsakymas

   Blogai atsiliepe ir esami darbuotojai, tik viena – kita patenkinta

  • Ir dar visi tingintys ar neišmanėliai taip dejuoja!!! Juk – dirbti turi, o ne imituoti, kad dirba, kaip prie Vasiliuko buvo….

   • Toki jo favoritai

    Tada reikia ir jam pačiam dirbti. Bet neišeina jam. Galvoja, darbuotojai durni, nemato. Viena apsirūkyti pusę darbo laiko eina, kita pasimiršta, ką melavo, gal reiktų užsirašyti. Tai jo patys geriausi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.