Fotofaktas. Darbavosi rankomis

„Nykščių“ skaitytojai atsiuntė vaizdą, kuris juos privertė sunerimti.

Žmonės susirūpino komunalininkais, kad jiems tenka rankomis versti į mašiną šiukšles. „Komunalinis ūkis nebeturi šiukslių mašinos. Siaubas“, – rašė skaitytojai.

Pasiteiravome Anykščių komunalininkų vadovo Kazio Šapokos, kodėl darbininkams teko taip vežti šiukšles. K. Šapoka „Nykščiams“ teigė, kad išties buvo laikinas šiukšlių surinkimo mašinos gedimas. „Darbininkai krovė ne mišrias atliekas, o pakuotes, Dabar jau viskas gerai, automobilis vėl važiuoja“ ,- sakė K. Šapoka.

Pranešimus siųskite el.paštu info@nyksciai.lt.

25 komentarai

 1. mūsų komunalinio kolūkys labai fainas 🙂

 2. nk ce laikino masinos pastovej genda tik viena likus

 3. Darbininkams dvigubai turėtų mokėti už toki darbą. Ka aplamai valdininkai galvoja išnaudodami darbo liaudi už šiukšles tokius pinigus lupa o mašinų nusipirkti negali, tegul savo kišenes siaurina.

  • Gal galite paaiškinti kokių pinigus lupa? 2 EUR. per mėnesį, kai mineralinio butelis panašiai kainuoja, 3 porcijos ledų ar pusė lėkštės sriubos restorane.

   • Tik nebūsi etatinis komentatorius iš savivaldybės,tas kur kitus durneliais vadini? Mes keturi asmenys su labai ribotomis pajamomis sumokame 96 eurus į metus. Pagal aprašą į konteinerį išskyrus panaudotą tuoletinį poierių nelabai kas leidžiama dėti. Tai popierių galėčiau sudeginti krosnyje ir atpultų tas KIKO vargas. Palyginimui už elektrą moku nuo 130 iki 150 eurų į metus. Bet elektra kiek darbų nudirba,o čia už šikpopierio išvežimą tiek…

  • Svėdasų Jadze

   K. Š. ne sugebėjimas vadovauti, valstiečių statytinis, oj kaip reikia Darbo inspekcijos įsikišimo.

   • taigi kliūtų ne pagrindiniam. nuleistų viską ant padalinio vadovo, katras sutiko leist žmones gruzoviko krovininėj dalį vežt ir šoperiui,katras vairavo su žmonėm kuzavi. Aš tai žinau darbų saugos taisykles ir neapsiimu takių kreivų darbų.

   • Kuris gi cia 2 € moka už šiukšles vienas konteineris kainuoja apie 7 € neišmanėli

 4. #Juozas#lėtas-miestas

  Mano nuomone tai gana geras pavyzdys, kaip mažiau teršiant miestą nei su didžiulėmis šiukšlevežemis, čia rastas sprendimas su nedideliu automobiliu tai surinkti, panaudojant žmonių fizinę energiją, kuri sukuriama iš atsinaujanačių gamtos išteklių. Taigi atliekamas visuomenei naudingas darbas. Manyčiau, kad dar geriau būtų arkliais ar jaučiais traukiamas vežimas-tai atspindėtų tikrą kurortinio ir lėto miesto įvaizdį, ekologiškomis priemonėmis tvarkant antrines žaliavas. Mono galva tokiam komunalinio veiklos patobulinimui pritartų ir steigėjai-rajono Taryba, bei skirtų lėšų arkliams ar traukiantiesiems vežimus jaučiams iš bendrapartiečių įsigyti, bei prisidėt prie lėto miesto progrmos vystymo.

 5. lėtam-juozui

  tu žmogau nusišneki , o gal nori pabandyti pats taip krauti ,tik tu ir Šapoka ??? O ne tie vargšai žmonės.

 6. Va jėtau, darbininkai rankomis išpylė konteinerį. Kokie vargšai. Ar jiems rankos nutrūko. Gal norėtum,kad su telefonu išpiltų?

 7. telefonu išpilti nereikia ,bet su mašina būtų lengviau ir greičiau,ANE?

 8. pre rusa ti KIKus turejo daug masinu, berods netgi ZILoku, kur gatvi plaudava. Tik pre rusa beda buva, kad siukslynai pamiskes buva. Ale tiek musara tadu nebuva kep dabar

 9. gal zmones gerai uzdirba, juk ranku darbas labai vertinamas ir brangus

 10. nu visai partijai gėdą daro tas mūsų sąrašinis, net mokesčius šiai dienai rodo liepos 1 dienos, ar kompiuteristas pabėgo, ar akmens amžius prasideda

 11. šafior Vacys

 12. BĖDULIUI .Tai eik ir papylstik konteinerius rankom, jei toks gudrus ar gudri.

  • agronomas-valstietis

   prisimenu, kai dar tik pradėjau dirbti kolūkio agronomu, tai ir šieno presus „kitkas“ rankomis krovėm su kolūkio darbininkais ir grūdų maišus ir trąšas… ir visi buvo laimingi ir patenkinti kad darbo yra, o dabar kas atsitiko? Gal partija perdaug lengvatų per Seimo narius įteisino , kad darbo bijoma?

 13. Aha prie Ruso

  Su kibiriukais kasdien reikejo šiukšles nešt atvažiavus mašinai .Visiems buvo patogu ir niekas nesiskunde .

 14. Taigis kaipgis

  Dar ir kaimynus susitikdavom ir pajuokaudavom prie šiukšlynes ,ne Kaip dabar ,bijo Pas kaimynus užeit be kvietimo ,be skambučio ,nusigyvenom …

 15. Gal viena karta tegul Komunalinis isigyja naujas masinas, o ne gerai padevetas, nes su siuksliu isvezimu toks bardakas, kad net ziauru.

  • šitos įmonės steigėjas ir veiklos valdytojas yra rajono Taryba, kurios dauguma narių neišmano įmonės valdymo pgarindų, nes yra išrinkti pagal partijų sąrašus ir sėdi Taryboje tik dėl daugumos sprendimų palaikymo savo balsais per posėdžius.
   KIK jau daug metų balansuoja ant bankroto ribos, išsilaiko ti dėl savivaldybės tarybos patvirtinamų papildomų dotacijų skoloms padengti. Šitos politinių grupuočių palaikomos įmonės veikla niekada nepagerės, jei rajono valdantieji neatsisakys komunalinių paslaugų monopolijos ir įmonė restrukturizavimo dėl neefektyvios veiklos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.