Fotofaktas. Dalis Anykščių centro – be vandens

Lapkričio 26-osios vakare įvykusi vandentiekio avarija paliko dalį aplinkinių namų be vandens.

Į „Nykščius“ paskambinę gyventojai sakė nežinantys, kodėl jų butuose nebėra vandens, klausė, kas įvyko ir kada vandens tiekimas bus atnaujintas. Vandentiekio avarija įvyko pačiame Anykščių centre, J.Biliūno gatvėje, šalia „Maxima“ parduotuvės.

UAB „Anykščių vandenys“ darbininkai atkasė avarijos vietą. Iškastoje duobėje aiškiai matomas magistralinio vamzdžio trūkimas. Tiesa, kada bus atnaujintas vandens tiekimas, pasakyti negalėjo, nes viskas priklausys nuo to, kaip seksis likviduoti avarijos pasekmes.

23 komentarai

 1. Centro gyventoja

  Savivaldybė yra sumokėjusi pinigus, kad avarijų metu gyventojai būtų aprūpinami geriamu vandeniu iš talpų.
  Ar rajono vicemero paskirtas UAB „Anykščių vandenys“ direktorius žino šia pareigą ir imsiss būtinų veiksmų ar tiesiog ignoruoja gyvybiškai būtino valstybės ištekliaus tiekimą vartotojams ir kitus sutartinius įsipareigojimus?

  • skaityk, "žiniuk",

   savo vandens tiekimo sutarties sąlygas. Kai perskaitysi, pamatysi, per kiek laiko turi būti likviduota avarija. Kai praeis tiek laiko, tada ir prašyk vandens bambalio, jei išvis iš bambalio vandenį, o ne alų, geri.

   • Netam gėda, kas sumoka ir negauna, o tam kas susirenka ir neduoda.
    Paprasta žmogiška pareiga informuoti apie situaciją ir garantuoti aprūpinimą iki tam tikro laiko, o nepalikti nežinoje ypatingai karantino sąlygų metu.

   • Ką noriu, tą ir geriu.

  • šitai valdziai nusisvilpt ant gyventoju, svarbu kad partieciai pareigas gautu, o kaip tvarkosi jau kitas reikalas. Gervinska isede begediskai, taciau patys vandens kainu nesiruosia mazinti

 2. Leonas Alesionka

  Niekaip nesuprantu kodėl krane neberadus vandens reikia skambinti į „Nykščių“ redakcija ir jos klausti kas atsitiko ir kada vanduo atsiras? Man vandenį teikia UAB „AUKŠTAITIJOS VANDENYS“. Turiu jų telefonus, kuriais reikia skambinti, jei nutrūktų vandens tiekimas ir kokia nors kitokia bėda atsitiktų. Prieš porą metų jie kažką tvarkė, tai buvau SMS informuotas iš anksto, kad tada ir tada, nuo tos iki kitos valandos, nebus vandens, nes vyks darbai. Lygiai tokią pat informaciją gavau į savo el.paštą internetu. Po sutvarkymo lygiai tokiais pat būdais buvau informuotas, kad viskas sutvarkyta ir veikia, nots ir pats tai mačiau. Turiu ir avarinius telefonus, kuriais galiu pranešti, kad sutriko elektros arba dujų tiekimas. Visos kainų pokyčių naujienos, informacija apie dujotiekio kontrolę, patikras, namo apsaugos bei šiukšlių išvežimo tarnybų naujienas bei pokyčius gaunu internetu. Taip pat bendrauju su Telia. Patogu ir gera. Į jokią redakciją man kreiptis šiais klausimais nereikia.

  • esmė tame , kad kai kreipiesi į redakciją , ženkliai paspartėja bet kokios problemos sprendimo laikas . Patikrinta laiko , nuo tsrs laikų niekas nepasikeitė

  • Infoanyksciai

   atsižvelgiant į tamstos išvardintas pastabas jau nuo metų pradžios savivaldybės administracija vykdo projektą, kuris padės sklandžiau aptarnauti savivaldybės kontroliuojamų įmonių paslaugų gavėjus. Anykščių miesto centre kuriamas bendras kliantų aptarnavimo centras, kur visais klausimais dėl vandens, nuotekų, šildymo, komunalinių atliekų surinkimo galės gyventojai gauti visas konsultacijas, pasirašyti sutartis. Gal dar ir kavos atsigerti 🙂

 3. FAKTAS KAIP BLYNAS

  O vamzdynai tai seni… Dar TSRS laikais nutiesti. Ne dyvai, kad avarijos kartosis. Viskas sensta ir dėvisi…

  • čia bėda ir slypi, kad savivaldybės kontroliuojama UAB „Anykšių vandenys“ savo turimais pajėgumais nepajėgi imtis projekto įgyvendinimo dėl vandens trasų atnaujinimo, kurių darbus dalinai remtų ES. Investicijų nefinansuoja nei valstybės nei ES fondai, kadangi bendrovė neužtikrina vartotojų skaičiaus augimo, o rajono politikai nieko nesiima, kad kaimų vietovių gyventojai būtų aprūpinami kokybišku geriamu vandeniu. Politikai įsikibę laiko bendrovę, neapjungdami jos veiklų su kitų savivaldybių bendrovėmis, nors ir vartotojams vandens ir nuotekų tvarkymo kainos yra aukštesnės negu kaimyninių savivaldybių teritorijoje gyventojams teikiamos alternatyios paslaugos.

 4. ilgai taisis jegu vienas dabej krapstas a keturi runkas kisenes suskysi ziuri ar tas da kruta nars kiek.

 5. Kada Gervinską atstatysit į “ Anykščių vandenys“ vadovo pareigas? Begėdiškai išvarėt…

 6. Duobė jau užverta, o vandens karšto dar nėra. Ar galima tikėtis kad atsiras iki savaitgalio? 🙂

 7. matau saugumo nesilaikoma, o poto atsitiks nelaime ieskos kaltu. Duobe gan gili, turetu buti transejos sutvirtinimas, arba iskasta transeja laiptu forma… Vyrai turetumet ziureti i savo sauguma, tegu jusu seimos nariai sulaukia jus sugryztan is darbo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.