Fotofaktas. Bus eglutė

Lapkritis dar nesibaigė, o pasiruošimas Kalėdoms jau vyksta.

Komunalininkai šiandien Anykščiuose atgabeno į aikštę prie Kultūros centro metalinės eglutės dalis ir jas renka.

16 komentarų

 1. įdomu ar šios konstrukcijos turi kokius nors gaminio atitikties sertifikatus, kurie patvirtinų gaminio tinkamumą naudoti viešose miesto vietose, nekialt pavojaus šalia esantiems žmonėms, renginių lankytojams ir šventinių pramogų dalyviams.

  • Nelaimingi atsitikimai darbe ir profesinės ligos Europos Sąjungoje kasmet pražudo per 3 400 gyvybių. Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis, mūsų šalyje nelaimingą atsitikimą darbe kasmet patiria per 4 000 žmonių, iš jų apie pusantro šimto itin sunkiai ar mirtinai susižaloja. Daugiausia nelaimingų atsitikimų įvyksta statybos, transporto, apdirbamosios pramonės, žemės ūkio sektoriuose.
   SVARBU: Nedraudžiamojo įvykio atveju išmokos ir kompensacijos nėra mokamos.

 2. Gerai kad nuo pavasario nesiruošia

  • Ruošiasi, tik užmiršo kaip visą laik, kad viešoje vitoje vykdant konstrukcijų krovos, montavimo darbus darbo vieta turi būti aptverta ir apsaugota nuo pašalinių patekimo į darbo zoną.
   VDĮ jau gali rašyti pažeidimo Aktą ir uždirbti savo Kalėdoms pajamų iš darbų rangovo.
   Gaila, kad užsakovas to nemato….

 3. o žiurnalistai jeigu pasidomėtų savivaldybės administracijoje dėl leidimo darbams vykdyti? Ar pavyktų rasti tokį privalomą turėti darbų vykdytojams dokumentą, pasirašytą už kontrolę atsakingų savivaldybės tarnautojų?

  • Išgerkite papildomą dozę, pilnaties žmogau

   Kai WC vandenį nuleidinėji, irgi prašai, kad kontroliuotų savivaldybės tarnautojas?

   • nugi jeigu pradėtum tamst tuštintis viešoje vietoje ne viešame WC, o aikštėje, kur vaikšto žmonės, tai reiktų pranešti savivaldybės viešos tvarkos specialistui, kad patikrintų tamstos sveikatos būklę prieš pateikiant baudą už viešos tvarkos pažeidimą.
    Taigi negali bet kokia boba ar diedas imti ir primėtyti vidury aikštės geležų strypų, neturėdamas tam leidimo iš aikštės savininko arba vadytojo ir viešos tvarkos prižiūrėtojo.
    Net pastoliams stayti turi turėti statytojai leidimą ir spec. darbų vykdytojo kvalifikacinį pažymėjimą, o ne tik plaktuką rankoje.

 4. prie eglos prie to pačio nepamirškit VALENTINO DIENOS proga,VELYKŲ KIŠKIOKŲ ir JONINIŲ LAUŽĄ.Kam čia belaukt.

 5. Jau kokie šlykštus komentarai tu vargseliu kurie rašo savo problemų gal neturit !

  • Pritariu, bet pasakyčiau stipriau – dauniški komentarai. Vilnius eglę puošia, Kaunas puošia, Panevėžys puošia (daugiau nebevardinsiu). Tik jei kas ką gero daro Anykščiuose – trydų tryda keliems vietiniams, kuriems turbūt skaudžiai užpakalius mokykloje klasiokai spardė. Tai dabar pyksta ant viso pasaulio. Tai ir yra pagrindinė jų problema

   • kai tokiems kaip tu parodoma, kad montuotojai ne dirba, o ši… vidury miesto aikštės ir dar už tai pinigus pasiima, tai pradedate tuos, kas pateikė pastabą vadinti įvairiais epitetais, nors apie tą žmonių sutrikimą nieko neišmanote. Matomai esate iš tų, kurie gali viešoje vietoje ar ant kitų ir šlapimą lieti, sakydamas, kad tai šiltas lietaus vandenėlis.

 6. Labai abejingi žmonės betvarkei ir aplaidumui, su sovietiniu mąstymu, bet kai atsitinka dėl to bėda visi kaip vištidėje ima kudakuoti, kad valdžia kalta, nes nesužiūrėjo.
  Vakarų valstybių miestuose tokios darbo nekultūros nepamatysi. Tuoj prisistatytų viešos tvarkos priežiūros pareigūnai ir surašytų baudų protokolus, kad net ir nuogam lauke žiemą šilta taptų nuo gręsenčių baudų sumų.
  Pas mus dar vis atsiranda betvarkės gynėjų.

 7. vargšą’ KAMAZĄ’ant to apskritimo šlykščiai papuoškit ir kad jis be problemų suktūsi.

 8. Alfrydai ko neatvežėi man konteinerių šiukšles pats sudėjęs į maišą ant dviračio turiu išžvežti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.