Fotofaktas. Bus eglė ant vandens

Anykščių savivaldybės užmojis žaliaskarę pastatyti ant vandens įgauna kontūrus.

Šiandien UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai Šventosios upėje montavo pontoninį pagrindą, ant kurio stovės kalėdinė Anykščių eglutė. Siekis eglutę pastatyti ant vandens nuskambėjo plačiai, nes iki šiol Lietuvoje to nebuvo daroma. Kaip atrodys Anykščių miesto eglė vidury Šventosios upės, pamatysime jau netrukus.

35 komentarai

 1. kiek ji mums kain uos

 2. Nežmoniškai, bet kitoniškai. Žinau, net kas sugalvojo. Merui ir jo vice… nėra kada tuo rūpintis tokiais niekais.. Lieka patarėjas.

 3. kurzmonems pie tos egles detis, gal i upe brist. O jei koks padares kad nesusaltu eis egles paziuret iri upe ikris. Kas atsakys

  • niekas už žioplumą neatsakys. yra toks posakis-„kvaily ir bažnyčioje muša“
   Esmė tame, kad apie viską pagalvota. Ligoninei taip pat reikia apyvartos, o šias reikalais valdžioje patarimus rengia buvęs ilgametis patyręs ligoninės vadovas. Taigi jei bus nukentėjusių-tai bus ir pinigų, sausi neliks niekas …:)

 4. eglute bus pasiekiama tik sveikuoliams, gales plaukti iki jos ir atgal, kiti lauks ledo.

 5. Labai nesaugu prie upės eglę pastatyti!!!!

 6. niekas apie saugumą dabar negalvoja, kad tik rėksmingiau, kad tik daugiau žiniasklaida ištrimituotų, t.y. reklamos valdžiai padarytų. O, kad daug kainuos ir nesaugu – tokie niekai.

 7. Puiku😁

 8. Kvepia katastrofa. O tarp kitko, vaizdas bus grazus iki upes uzsalimo, kai plauks milzini ledo gabalai… plauks ir musu egle iki Kavarsko tai tikrai! 😉

 9. Padarykit ir tvora ,kad prisigėrę nenusivoliotu į Šventąją,nes tokiu pilna.

 10. kaip toj dainoj.DUMBLAS,KURIAME MES DRAUGE,VISI MES SKĘSTAM O DUGNO NĖRA…

 11. Kada iziebimas

 12. Plukdisiu prie egles -registracija+37051776208

 13. Pagal Anyksciu savivaldybes vadovus ir egles pastatymas sventojoj,cia tik anyksciu savivaldybe gali taip sumastyt,tegu kuria zmonems darbo vietas o ne eglute sventojoj,bega gi zmones is Anyksciu ,nes cia letas miestas ,darbu nera leta ir mirtis,badu

 14. Lopai, pasidziaugtumet kad kazkas kazka daro.

 15. Kas sugalvojo ?

  Total košmar .

 16. Vis blogai bedvasems ubagams

 17. Anykstenams vis negerai,Reikia pastatyt ant Laju tako boksto!

 18. Ant plausto,o ne ant vandens nereikia kvailinti žmonių

 19. Viskas Blogai !!!

  ir is kur tiek pesimizmo pas zmones ???? kritikuoti lengva,o patys ar esate ka nors gero padare? Toks ispudis kad tai yra lietuvisko DNR neatskiriama dalis -bambeti,dejuoti ir keikti valdzia .

 20. Manau, kad projektas dėl netradicinės Kalėdų eglės vietos įrengimo tikrai atneš pelno nevietiniams verslininkams, valdantiems pramogų verslą Anykščiuose. Čia mūsų rajono valdžia dėl savo asmeninių, siauro rato interesų ar kitokio poveikio tradiciškai pamiršta išklausyti anykštėnų nuomonę. Taip, kaip ir su Velnių festivaliu. Būtų tikrai mažiau aistrų, jei tokie projektai būtų vykdomi pagal viešą konkursą, paskelbus idėjos užduotį, bei tam skiriamą biudžeto lėšų sumą. Taip, kaip skelbiami konkursai dėl statybos darbų ir projektų.
  Tikėkimės, su žurnalistų pagalba, sužinosime kiek anykštėnai atiduoda pinigų iš biudžeto dėl kelių verslininkų ir jų bičiulių, esančių tarp politikų, įvaizdžio pagerinimo ir pelno pritraukimo.

 21. Petrai ,labai nepergyvenk dėl saugumo , vakar Darbo inspekcijos inspektoriai tuo jau pasirūpino.

 22. Per iziebima bus rekordas skenduoliu

  • Komunalinis nuleis į upe „paskendulę veroniką“ kuri su grėblių išgaudys ir iškels į krantinę. Turi gi pateikti savivaldybė ataskaitą ES kaip naudojama įsigyta technika už skirtą paramą 🙂

 23. Super! Nuostabu!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.