Fotofaktas. Bus brangi skelbimų lenta?

Šią savaitę prie Anykščių kultūros centro sumontuotas didžiulis metalinis karkasas būsimam lauko ekranui.

Šis modernus  malonumas rajono biudžetui kainuos daugiau kaip 40 tūkstančių eurų, o kokią funkciją atliks – neaišku. Jei jame bus skelbiami ir anonsuojami renginiai, tai ekranas atliks elementarios skelbimų lentos vaidmenį. o tokią sumą padėti už skelbimų lentą, kurią gali matyti ribotas žmonių skaičius, sutikite, kad yra daugoka.

10 Komentarai

  1. Jeigu mokės panaudoti – tai galingas reklamos įrankis.

  2. Jei tuos 40 000 isieskos asmeniskai is valdziagyviu kiseniu,tai as nieko pries. Kam kaime tokia skelbimu lenta? Pravaziuojantys netures kada i ja ziureti,vietininiai ir taip viska zino,o turistai informacija randa internete. Logikos nulis,bele tik valdiskus pinigus pataskyti.

  3. Tai neturi kur pinigu deti

  4. Pasidomėkite kas dirba įmonėje, kuri laimėjo savivaldybėje konkursą reklamos sukūrimui.

  5. nafik mums ta lenta

  6. Su šiuo teliku bus padėtas taškas K. Tubio karjerai Anykščiuose. Neūkiškumo ir neapgalvoto sprendimo viršūnė. Gėda.

  7. Jei neapsirinku, įmonės, kurios apsiima vaizdų per tokius “televizorius” transliavimu ima savaitinį (berods) mokesti. Kaina priklauso nuo turinio parengimo ir pritaikymo konkrečiai vietovei.

  8. Niekada nežiūriu į tokio tipo reklamas nes žinau, kad man tikrai nereikia. O pirkti vien todėl, kad akcija ir, kad visi perka nėra prasmės. Bu na prie laiptinės pasižiūriu žmonių užkabintus skelbimus ir man to užtenka.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.