Fotofaktas. Atvežė korpusą

Anykščiuose tęsiasi netradicinės eglutės statymo darbai.

Šiandien prie Šventosios atgabentas metalinis kalėdinės eglutės korpusas, kuris bus užkeltas ant pontono.  Priminsime, kad „plaukiojanti“ eglutė – pirmoji Lietuvoje.

12 komentarų

 1. Ar tiesa, kad Kazys sako, kad dirbant prie krovinių iškėlimo ir montavimo krantinėje ir ant pontono darbuotojams nereikalingos specialiosios asmens apsaugos priemonės-šalmai, stropujantys diržai su apsauginiais nuo kritimo lynais ir atestuotas specialistas darbo vietoje , prižiūrintis pavojingų darbų vykdymą

 2. Girdėjau, kad dabar darbo inspektorius baus darbininkus asmeniškai už nesilaikymą darbo saugos instrukcijos. Sako taip susitarė su valdžia, kad nesklistų papildomos kalbos.

 3. To Bib-oil teka , ne Savicką pagavo o KIKo elektrikus ir Marių kuris medžius pjovė.

  • Ar tai sukėlė džiaugsmo priepuolį stebėtojams? Va kai pasipūtęs Alfrydas atvyko ir pabandė pavadovauti darbo.inspekcijai, tai buvo linksma iki susimyžimo

 4. KIK vadovams nusispjauti į Darbo saugos reikalavimus , šiandieną vėl pažeidinėja darbo saugos reikalavimus.

  • būk pilietiškas, užfiksuok ir pranešk į VDĮ , nusiųsdamas medžiagą. Gaila gi dirbančių žmonių, kurių niekas negina ir nesaugo, o tik grasina, kad nemokės atlyginimo ar dar kitokias prievartas pritaikys.
   Gal čia tokie visi atsipūtę, kad pagrindinis Anykščių rajono akcininkų vadovas užsienyje?

 5. padaslietuvis

  stukaciai ozei tegul save ziuri

  • visi oziai, kurie buvusį merą uzstukalino uz tai kad agitavo už jo kandidatūrą statyt ant rinkimų 🙂 Dabar ant Moletų susiremę…. ane?

 6. tai gvolt reik to pontono ? gal galima įdarbint “paskenduolę veroniką” ar neatlaikys ?

 7. kur ziuri savivaldybe del vadovo veiksmu

 8. Savivaldybės darbuotojai K. Š. leido viską, o kaip kitaip įtiks seimo nario A. B. užgaidom.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.