Fotofaktas. Atitvarai – pavojingi

Vakar prie Anykščių stoties automobilis BMW slysdamas įlėkė į atitvarus. Avarija vos nesibaigė tragedija, nes pasirodė, kad įrengti atitvarai pavojingi. Vienas iš vamzdinės konstrukcijos strypų pervėrė priekinį automobilio stiklą ties vairuotojo vieta. Taip pat pasisekė, kad avarijos vietoje nebuvo pėsčiųjų, nes atitvarų vamzdžiai išsilakstė gana plačiai.

12 Komentarai

 1. Begalviai, ne atitvarai pavojingi, o neadekvatai, lakstantys kaip bepročiai. Kaip reikia skristi, kad šitaip viską išdaužyti. Tam kas vairavo – siūlyčiau įsigyti paspirtuką. Ir visiems tuojau atsirasiantiems buduliams, kurie skrenda A. Vienuolio gatve nuo viršaus užmynę gazą iki dugno.

 2. Pridarė salelių, susiaurino gatvę, va ir pasekmės

  • Ar čia tas Jonas iš trijų brolių, kur du protingi? Toje vietoje yra keturios eilės ir salelė. Dvi matosi foto, o kitos dvi dešinėje kelio pusėje: viena – autobusams, kita – visam kitam transportui. Tai šitam bėmvo skrajūnui ar skrajūnei reikia dar dviejų juostų??? Galima dar ir keturias padaryti, vis tiek savo pusėje neišsiteks – leidosi nuo kalno kaip su Boeing 737.

 3. mento valdymo pasekmes ???????

 4. realybėje

  atitvarai neatitinka kelio (gatvės ) saugaus eismo reikalavimų ir taip aišku, o auto įvyks tai patvirtino.
  Kol savivaldybės saugaus eismo komisija tik laiką per posėdžius ilgins ir deguonį be prasmės gadins, tol Anykščių rajone situacija su eismo saugumo gerinimu bus apgailėtina.
  Čia tik vienas iš faktų, kas paaiškėja po paskelbto auto įvykio.

  • avies galva, pasižiūrėk, anykštoj video įdėtas, kur ta nesąmonė nufilmuota. Atlėkė nuo miesto pusės, apsisuko 180 kampu ir pyst į atitvarus. Tokiems idiotams jokie atitvarai nepadės, nebent puntukų pakelėse priguldyti…

 5. Ne atitvarai kalti, o bepročiai, kurie pasitiunina ir taip galingus variklius dar mieste bando jų galingumą. Mačiau komentavo, kad paturbintas 2 litrų variklis. Nemokėimas vairuot+proto neturėjimas= išlaksčiusios apsauginės tvorelės priešingoj kelio juostoj. Sakot kelininkai kalti???

 6. Ne atitvarai kalti, o bepročiai, kurie pasitiunina ir taip galingus variklius dar mieste bando jų galingumą. Mačiau komentavo, kad paturbintas 2 litrų variklis. Nemokėimas vairuot+proto neturėjimas= išlaksčiusios apsauginės tvorelės priešingoj kelio juostoj. Sakot kelininkai kalti???

 7. Kodel neraso,ar vairuojas buvo blaivus ar neblaivus?

 8. Vaziuota buvo nuo miesto puses per tilta, yra video, mergina turbut mego lakstyt ir prisilakste. O kad miesto gatvemis laksto kas kiek nori ir kada nori, tai faktas ir niekas ju negaudo. Cia jokia tvora neapsaugos, kaip rase vienas komentatorius, nebent puntuko akmenys saligatvius apsaugos, visa laime, kad tuo metu nebuvo ten pesciuju, prisiperka teisiu ir vaizduoja, kad vaziuot moka, kol prisivazineja.

 9. Tai aišku pavojingi,kai ant snarglio padaryta

 10. Tai aišku pavojingi,kai ant snarglio padaryta

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.