Fotofaktas. Anykštėnai susirūpino medžio likimu

Anykščių Kęstučio ir Žiburio gatvių sankirtoje vykstant darbams anykštėnai susirūpino,  ar didžiulis medis išgyvens.

Gyventojų susirūpinimą sukėlė tai, kad komunikacijos vedamos tiesiai po medžio šaknimis. Anot jų, taip vykdant darbus bene seniausias Anykščių medis pasmerktas sunykimui. Almos Ambraškaitės nuotrauka.  

30 komentarų

 1. gaila už anykštėnus

  Kokio durnumo susirūpinę anykštėnai. Tas medis seniausias? Debilai, debilai, debilai.

 2. Mano nuomone problema ir grėsmė kaip/ ar teisingai vykomi komunikacijų tiesimo darbai slypi tame, kad savivaldybė ir jos administracija vis dar neturi statybų skyriaus specialisto, kuris būtų kvalifikuotas kontroliuoti ir konsultuoti darbų vykdytojus. Dabar, gi kas kaip moka, tas taip kasa, o mero pvaduotojas paskui dejuoja, kad grius grius, kol nugrius, nes niekas neprisiima atsakomybės dėl darbų kokybės.

  • Juozas serga paranoja ir gyvena tarybinių laikų dvasia. Bet kokiam statybos darbui privalomi nepriklausomi, samdyti techniniai prižiūrėtojai. Tie laikai, kai komunistų „šiškos“ patys kontroliuodavo, seniai praėjo. Praėjo todėl ,nes tokie komunistai kontroliuodavo tik tam, kad gautų sau naudos.

   • nieko čia ne konstatavai, išskyrus tai kad, rajono savivaldybėje su specialistais ir be jų- palaida bala, kaip kokioj valstybinėj veterinarijos tarnyboj- niekas nieko netikrina, tik pažymas ir leidimus visi turi ….

    • Jo su Juozu visiškas p..ec. Privatus žmogus į savo privatų sklypą vedasi komunikacijas. Dirba privati įmonė. Pagal senus komunistus tai mano kambariui tapetavimą irgi turi kontroliuoti savivaldybė?

     • Nuo kada kelio ( gatvės) apsaugos zona šitoje vietoje tapo privati? O, kalba eina ne apie bezdalų spalvą tavo komunaliniam kambaryje, o apie medį, kuris pagal patvirtintas želdinių apsaugos ir tvarkymo taisykles turi būti saugomas ir už jo apsaugą atsakinga savivaldybės administracija. Taigi tie, kas vykdo darbus be suderinimo, nysižengia taisyklėms, įstatymams ir tvarkai. Už žalą turi atsakyti. Nesvarbu kokio politinio įsitikinimo esi, bet įstatymai pagal LR Konstituciją ir CK galioja visiems ir Ramybėje taip pat.

   • Kai kontroliuoja nepriklausomi techniniai prižiūrėtojai tai ir griūna.Žvejų gatvė pavyzdys. Ir laikai ne tarybiniai.

   • Buves anykstenas

    Pagal statybos istatyma tech. prieziura privaloma tik ypatingajam statiniui. El. Tinklai nepriskiriami tokiems. Beje ir auto plovykla taip pat. Taigi technprieziura tik Statytojo pageidavimu. O del darbu kokybes yra rangovo draudimas ir civilinio kodekso nuostatos.

 3. dar medziu mazai auganciu vos ne ant saligatviu,jei trukdo,tai ir reikia ji pasalinti.

 4. nereikia but specialistu , sitas medis po metu nudzius .

 5. Graudu… Kokia, cia bus Ramybė…. Jovalas

 6. Jurgis iš kaimo

  Dėl vieno kažkokio medžio tiek diskusijų bereikalingų. Geriau pasižiūrėkime kas dedasi po elektrikų darbų, kurie geni prie elektros linijų augančių medžių šakas. Tikri brokdariai. Nesaugo medžių, pjauna kaip pakliūva, šakas sumeta po elektros stulpais, nežiūrėdami, ar tai privatus kiemas, ar kokia įstaiga, ar istorinis objektas. Ta elektrikų firma, geninti medžius, turėtų šakas sutvarkyti, o ne palikti likimo valiai. Gerai, jeigu rūpestingi žmonės savo valdas išvalo, tas šakas išveža. Betgi kitur po kelis metus šakos riogso, pūva. Štai dėl ko reiktų diskutuoti ir priimti priemones konkrečias, o ne dėl kažkokio seno sutrunijusio medžio.

  • jurgi, tu jurgi, tikras jurgis esi,

   negi nežinai, kad įstatymai įpareigoja sklypo savininkus nei sodinti, nei auginti medžių po linijomis, džiaukis, kad sąskaitų dar negauni už tokius išpjovimus, kad tik šakas reikia išsivežti..Už tokius tavo tinginiavimus mes visi sumokam per didesnes elektros kainas. Tinginy tu..

 7. tuoj bus dar viena vieta automobiliui…

 8. Klaunu klanai! Matosi kad sėdi namie ir neturi kas veikti, tai ir fotkina, nei tam medžiui kas nutiks nei ką, ką jūs įsivaizduojat kad ten kiaurai medį palindo? Kad jus galvojat kad jis nudzius? O kai elektra dingsta dėl kokio gedimo, ko iškart skundžiatės? Tai gyvenkit su žvakutę. Čia gal vykdomi remonto darbai, kad tokios ponios kur neturi kas veikt elektra turėtų!!!o kai per vėją nulus kokia sena šaka ant kokios mašinos tada sakysit reik medį pjaut😀😀

  • Kodėl kalbi už kitus? Jeigu taip viskas teisingai ir arsakingai darima, tai pateik oficialų raštą iš statybas vykdančiųjų atsovo ir iš savivaldybts specialisto, kuris suderino ir davė leidimą darbams.

   • Aš nekalbu už kitus, tik toks įspūdis pasidaro, net nesigilina foto autorė kas čia ir dėl ko daroma, o per langą nufotkita ir rašo, tai dirba gi ne patys sugalvoja ir ne be reikalo, o tvarko kas su elektra susije

    • Žmogau, vietinio krašto, daryki š skylę, o ne ant krašto.
     Niekas neaejoja kad ir elektra ir vanduo reikalingas žmonėms, o tam daromos komunikacijos.
     Aktualu kaip tos komunikacijos daromos, kiek žalos gamtai padaroma dėl neatsakingų darbų vykdymo technologijų. Ar čia daroma atsakingai, tai ir yra straipsnio aktualija.

 9. kur feministės nuogom cickom,trosai,grandinės,spynos

 10. Jo .viska išpjaukim ,išliekim asfalta ir vidury grazios juodos aiskstes megaukimes privalumais

 11. Vėjų pamušalai

  O aplamai pas mus viena seniausiu valdymo formu pasaulyje , kaip antikos graikijoj , romoj ar pirmykstej bendruomenej kur spresdavo genties taryba, jums turbut monarchija ar kokia baudziava rusisko pavyzdzio butu mielesne ar kokia kastu sistema kaip lageryje?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.