Fotofaktas. Anykščiuose vyksta Obuolinių šventė

Nuo pat ankstyvo ryto miesto parke vyko šurmulys – prekeiviai krovėsi prekes. Pirkėjai į rudens gėrybių mugę pradėjo rinktis jau apie 8 valandą. Mugėje – sodinukai, gėlių daigai, mėsos gaminai, sūriai ir rūkyta žuvis, pyragai, šakočiai, net gruziniškas chačiapuris. Valančiaus gatvėje savo prekes buvo išdėstę mezgėjai, siuvėjai, vilnos vėlėjai ir kiti amatininkai. Alaus mėgėjai taip pat turėjo kur akis paganyti, buvo net dešimt prekeivių, siūlančių visokiausios rūšies alaus.

Centrinėje miesto aikštėje buvo įsikūręs Menininkų kiemelis, o prieš „Puntuko“ viešbutį – žemės ūkio technika ir paukščių bei gyvulių paroda.

NYKŠČIAI

10 komentarų

  1. kur politikieriai ?

  2. Vilnius-Anyksciai

    Graži šventė. Ačiū.

  3. Anykštėnas

    mano nuomone rajono miesto senamiesčio centras tai nėra viso žemės ūkio centrinės kontoros kiemas. Gerai, kad pagerbiami žemės ūkio verslininkai, tiktai galima buvo ir traktorius ir gyvuliukus parodai ne būtinai priešais bažnyčią išrykiuoti (nesvarbu, kad pridengiant sovietų valdžios pastatytu pastatu). Reikėtų kažkaip rasti pagarbos miesto centro kultūrai ir nenuskriudžiant žemdirbių ir jų verslo pasiekimų techniką galima buvo demonstruoti kad ir centrinės kontoros kieme Biliūno g. arba stdione, kurį praieitoje valdžios kaencijoje liberalai suarė, o dabar gražiai užsėtas žaliuoja… Čia būtų vietos ir technikos darbo demonstracijai ir gyvulių parodai ir verslininkų, prekiaujančių gyvulininkystės produktais mugei.

  4. Daug kur nuotraukose matyti žmonės, kaukes pasikabinę ant kaklo arba visai be kaukių. Kur policija žiūrėjo, kodėl nebaudė? Ir kam reikia iš viso turėti kaukes, jei jos neteisingai nešiojamos. Reikia uždengti burną ir nosį, o ne kaklą, liemenį ar klyną.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.